Márton János
Romániai magyar
közoktatási kataszter 2017-2018
 

 
 
 
  kataszterek    » Romániai magyar közoktatási kataszter 2017-2018
iskolák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
óvodák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
település

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
 
       

  kapcsolódik  
 
» az adatbázisról




   
keresés
 
       
   
index

Joannes Kájoni Szakképző Líceum (Csíkszereda) - Liceul Tehnologic "Joannes Kájoni" Miercurea Ciuc

József Attila Általános Iskola (Csíkszereda) - Şcoala Gimnazială "József Attila" Miercurea Ciuc

Kós Károly Szakképző Líceum (Csíkszereda) - Liceul Tehnologic "Kós Károly" Miercurea Ciuc

Márton Áron Főgimnázium (Csíkszereda) - Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc

Nagy Imre Általános Iskola (Csíkszereda) - Şcoala Gimnazială "Nagy Imre" Miercurea Ciuc

Nagy István Művészeti Líceum (Csíkszereda) - Liceul de Arte "Nagy István" Miercurea Ciuc

Petőfi Sándor Általános Iskola (Csíkszereda) - Școala Gimnazială "Petőfi Sándor" Miercurea Ciuc

Segítő Mária Római Katolikus Teológiai Líceum (Csíkszereda) - Liceul Teologic Romano-Catolic "Segitő Mária" Miercurea Ciuc

Székely Károly Szakképző Líceum (Csíkszereda) - Liceul Tehnologic "Székely Károly" Miercurea Ciuc

Venczel József Szakképző Líceum (Csíkszereda) - Liceul Tehnologic "Venczel József" Miercurea Ciuc

Xántus János Általános Iskola (Csíkszereda) - Școala Gimnazială "Xántus János" Miercurea Ciuc

Csíksomlyói Elemi Iskola (Csíkszereda) - Școala Primară Șumuleu

Csíksomlyói Óvoda (Csíkszereda) - Grădinița cu Program Normal Șumuleu

Csobotfalvi Elemi Iskola (Csíkszereda) - Școala Primară Cioboteni

Csobotfalvi Óvoda (Csíkszereda) - Grădinița cu Program Normal Cioboteni

Erdőaljai Elemi Iskola (Csíkszereda) - Școala Primară Subpădure

Erdőaljai Óvoda (Csíkszereda) - Grădinița cu Program Normal Subpădure

Taplocai Óvoda (Csíkszereda) - Grădinița cu Program Normal Taploca

Nyírő József Elemi Iskola (Hargitafürdő) - Școala Primară Harghita-Băi

Hargitafürdői Óvoda (Hargitafürdő) - Grădinița cu Program Normal Harghita-Băi

Zsögödfürdői Általános Iskola (Zsögödfürdő) - Școala Gimnazială Jigodin-Băi

Aranyalma Napköziotthonos Óvoda (Csíkszereda) - Grădiniţa cu Program Prelungit "Aranyalma" Miercurea Ciuc

Csipike Napköziotthonos Óvoda (Csíkszereda) - Grădiniţa cu Program Prelungit "Csipike" Miercurea Ciuc

Tulipán Napköziotthonos Óvoda (Csíkszereda) - Grădiniţa cu Program Prelungit "Tulipán" Miercurea Ciuc

Kis Herceg Napköziotthonos Óvoda (Csíkszereda) - Grădiniţa cu Program Prelungit "Kis Herceg" Miercurea Ciuc

Cimbora Napköziotthonos Óvoda (Csíkszereda) - Grădiniţa cu Program Prelungit "Cimbora" Miercurea Ciuc

Micimackó Napköziotthonos Óvoda (Csíkszereda) - Grădiniţa cu Program Prelungit "Micimackó" Miercurea Ciuc

Napraforgó Napköziotthonos Óvoda (Csíkszereda) - Grădinița cu Program Prelungit "Napraforgó" Miercurea Ciuc

Napocska Napköziotthonos Óvoda (Csíkszereda) - Grădiniţa cu Program Prelungit "Napocska" Miercurea Ciuc

Csiga-Biga Óvoda (Csíkszereda) - Grădiniţa cu Program Normal "Csiga-Biga" Miercurea Ciuc

Louis Pasteur Egészségügyi Posztlíceális Iskola (Csíkszereda) - Școala Postliceală "Louis Pasteur" Miercurea Ciuc

Szent Anna Speciális Szakiskola (Csíkszereda) - Școala Profesională Specială "Szent Anna" Miercurea Ciuc

Liviu Rebreanu Szakképző Líceum (Balánbánya) - Liceul Tehnologic "Liviu Rebreanu" Bălan

1-es számú Általános Iskola (Balánbánya) - Școala Gimnazială Nr. 1 Bălan

Havasi Gyopár Óvoda (Balánbánya) - Grădinița cu Program Normal "Floare de Colț"Bălan

Zimmethausen Szakképző Líceum (Borszék) - Liceul Tehnologic "Zimmethausen" Borsec

Tündérek Tisztása Óvoda (Borszék) - Grădinița cu Program Normal "Poiana Zânelor" Borsec

Batthány Ignác Szakgimnázium (Gyergyószentmiklós) - Colegiul Tehnic "Batthyány Ignác" Gheorgheni

Fogarasy Mihály Általános Iskola (Gyergyószentmiklós) - Școala Gimnazială "Fogarasy Mihály" Gheorgheni

Csodavilág Napköziotthonos Óvoda (Gyergyószentmiklós) - Grădinița cu Program Prelungit "Csodavilág" Gheorgheni

Fogarasy Mihály Szakképző Líceum (Gyergyószentmiklós) - Liceul Tehnologic "Fogarasy Mihály" Gheorgheni

Kós Károly Általános Iskola (Gyergyószentmiklós) - Școala Gimnazială "Kós Károly" Gheorgheni

Pitypang Napköziotthonos Óvoda - Virág negyedi alegység (Gyergyószentmiklós) - Grădinița cu Program Prelungit "Pitypang" Virág Gheorgheni

Pitypang Óvoda (Gyergyószentmiklós) - Grădinița cu Program Normal "Pitypang" Gheorgheni

Pitypang Óvoda - Felszegi alegység (Gyergyószentmiklós) - Grădinița cu Program Normal "Pitypang" Felszeg Gheorgheni

Pitypang Óvoda - Központi alegység (Gyergyószentmiklós) - Grădinița cu Program Normal "Pitypang" Központ Gheorgheni

Százszorszép Napköziotthonos Óvoda (Gyergyószentmiklós) - Grădinița cu Program Prelungit "Százszorszép" Gheorgheni

Salamon Ernő Gimnázium (Gyergyószentmiklós) - Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni

Vaskertes Általános Iskola (Gyergyószentmiklós) - Școala Gimnazială "Vaskertes" Gheorgheni

Csillagszem Napköziotthonos Óvoda (Gyergyószentmiklós) - Grădinița cu Program Prelungit "Csillagszem" Gheorgheni

Kemény János Elméleti Líceum (Maroshévíz) - Liceul Teoretic "Kemény János" Topliţa

Kisvitéz Napköziotthonos Óvoda (Maroshévíz) - Grădinița cu Program Prelungit "Voinicel" Toplița

Andrei Șaguna Általános Iskola (Maroshévíz) (Maroshévíz) - Școala Gimnazială "Andrei Șaguna" Toplița

Csodálatos Liget Óvoda (Maroshévíz) - Grădinița cu Program Normal "Dumbrava Minunată" Topliţa

Berde Mózes Unitárius Teológiai Líceum (Székelykeresztúr) - Liceul Teologic Unitarian "Berde Mózes" Cristuru Secuiesc

Orbán Balázs Gimnázium (Székelykeresztúr) - Liceul Teoretic "Orbán Balázs" Cristuru Secuiesc

Tompa László Elemi Iskola (Betfalva) - Școala Primară "Tompa Laszló" Betești

Benedek Elek Általános Iskola (Fiatfalva) - Școala Primară "Benedek Elek" Filiași

Ugri-Bugri Napköziotthonos Óvoda (Fiatfalva) - Grădinița cu Program Prelungit "Ugri-Bugri" Filiași

Petőfi Sándor Általános Iskola (Székelykeresztúr) - Școala Gimnazială "Petőfi Sándor" Cristuru Secuiesc

Napsugár Napköziotthonos Óvoda (Székelykeresztúr) - Grădinița cu Program Prelungit "Napsugár" Cristuru Secuiesc

Timafalvi Elemi Iskola (Székelykeresztúr) - Școala Primară Timafalva

Zeyk Domokos Szakképző Líceum (Székelykeresztúr) - Liceul Tehnologic "Zeyk Domokos" Cristuru Secuiesc

Mesevár Napköziotthonos Óvoda (Székelykeresztúr) - Grădinița cu Program Prelungit "Mesevár" Cristuru Secuiesc

Backamadarasi Kiss Gergely Református Kollégium (Székelyudvarhely) - Colegiul Reformat "Baczkamadarasi Kis Gergely" Odorheiu Secuiesc

Bányai János Szakgimnázium (Székelyudvarhely) - Colegiul Tehnic "Bányai János" Odorheiu Secuiesc

Benedek Elek Tanítóképző Líceum (Székelyudvarhely) - Liceul Pedagogic "Benedek Elek" Odorheiu Secuiesc

Bethlen Gábor Általános Iskola (Székelyudvarhely) - Școala Gimnazială "Bethlen Gábor" Odorheiu Secuiesc

Dr. Palló Imre Művészeti Líceum (Székelyudvarhely) - Liceul de Arte "Dr. Palló Imre" Odorheiu Secuiesc

Eötvös József Szakképző Líceum (Székelyudvarhely) - Liceul Tehnologic "Eötvös József" Odorheiu Secuiesc

Kós Károly Szakképző Líceum (Székelyudvarhely) - Liceul Tehnologic "Kós Károly" Odorheiu Secuiesc

Móra Ferenc Általános Iskola (Székelyudvarhely) - Școala Gimnazială "Móra Ferenc" Odorheiu Secuiesc

Orbán Balázs Általános Iskola (Székelyudvarhely) - Școala Gimnazială "Orbán Balázs" Odorheiu Secuiesc

Tamási Áron Gimnázium (Székelyudvarhely) - Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc

Tompa László Általános Iskola (Székelyudvarhely) - Școala Gimnazială "Tompa László" Odorheiu Secuiesc

Csillagvár Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Csillagvár" Odorheiu Secuiesc

Eszterlánc Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Eszterlánc" Odorheiu Secuiesc

Ficánka Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Ficánka" Odorheiu Secuiesc

Kipi-Kopi Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Kipi-Kopi" Odorheiu Secuiesc

Nardini Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Nardini" Odorheiu Secuiesc

Villanytelepi Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Villanytelep" Odorheiu Secuiesc

Napsugár Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Napsugár" Odorheiu Secuiesc

Zsibongó Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Zsibongó" Odorheiu Secuiesc

Csicsergő Napköziotthonos Óvoda (Székelyudvarhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Csicsergő" Odorheiu Secuiesc

Gábor Áron Szakképző Líceum (Szentegyháza) - Liceul Tehnologic "Gábor Áron" Vlăhița

Tamási Áron Általános Iskola (Szentegyháza) - Școala Gimnazială "Tamási Áron" Vlăhița

Hófehérke Napköziotthonos Óvoda (Szentegyháza) - Grădinița cu Program Prelungit "Hófehérke" Vlăhița

Mártonffi János Általános Iskola (Szentegyháza) - Școala Gimnazială "Mártonffi János" Vlăhița

Nárcisz Napköziotthonos Óvoda (Szentegyháza) - Grădinița cu Program Prelungit "Nárcisz " Vlăhița

Jókai Mór Általános Iskola (Tusnádfürdő) - Școala Gimnazială "Jókai Mór" Băile Tuşnad

Szivárvány Óvoda (Tusnádfürdő) - Grădinița cu Program Normal "Szivárvány" Băile Tuşnad

Bögözi Általános Iskola (Bögöz) - Școala Gimnazială Mugeni

Becei Elemi Iskola (Béta) - Școala Primară Beta

Berzenczei László Általános Iskola (Agyagfalva) - Școala Gimnazială "Berzenczei László" Lutița

Márton Áron Általános Iskola (Vágás) - Școala Gimnazială "Márton Áron" Tăietura

Kájoni János Általános Iskola (Csíkcsicsó) - Şcoala Gimnazială "Kájoni János" Ciceu

Pillangó Óvoda (Csíkcsicsó) - Grădiniţa cu Program Normal "Pillangó" Ciceu

Petőfi Sándor Szakképző Líceum (Csíkdánfalva) - Liceul Tehnologic "Petőfi Sándor" Dăneşti

Bóbita Elemi Iskola (Csíkdánfalva) - Școala Primară "Bóbita" Dăneşti

Mártonffy György Általános Iskola (Csíkkarcfalva) - Şcoala Gimnazială "Mártonffy György" Cîrţa

Csíkkarcfalvi Óvoda (Csíkkarcfalva) - Grădiniţa cu Program Normal Cîrţa

Csíkjenőfalvi Elemi Iskola (Csíkjenőfalva) - Şcoala Primară Ineu

Csíkjenőfalvi Óvoda (Csíkjenőfalva) - Grădiniţa cu Program Normal Ineu

Boga Alajos Általános Iskola (Csíkkozmás) - Școala Gimnazială "Dr. Boga Alajos" Cozmeni

Csíkkozmási Óvoda (Csíkkozmás) - Grădinița cu Program Normal Cozmeni

Csíklázárfalvi Elemi Iskola (Csíklázárfalva) - Școala Primară Lăzărești

Kiss Ferenc Általános Iskola (Csíkmadaras) - Școala Gimnazială "Kiss Ferenc" Mădăraş

Cinege Óvoda (Csíkmadaras) - Grădinița cu Program Normal "Cinege" Mădăraş

Márton Ferenc Általános Iskola (Csíkpálfalva) - Școala Gimnazială "Márton Ferenc" Păuleni-Ciuc

Csíkpálfalvi Óvoda (Csíkpálfalva) - Grădinița cu Program Normal Păuleni-Ciuc

Somlyai János Elemi Iskola (Csíkcsomortán) - Școala Primară Şoimeni

Csíkdelnei Elemi Iskola (Csíkdelne) - Școala Primară Delniţa

Cserei Mihály Általános Iskola (Csíkrákos) - Școala Gimnazială "Cserei Mihály" Racu

Gyöngyvirág Óvoda (Csíkrákos) - Grădinița cu Program Normal "Gyöngyvirág" Racu

Göröcsfalvi Elemi Iskola (Göröcsfalva) - Școala Primară Gârciu

Márton Áron Általános Iskola (Csíkszentdomokos) - Școala Gimnazială "Márton Áron" Sândominic

Cseralja Elemi Iskola (Csíkszentdomokos) - Școala Primară "Cseralja" Sândominic

Sárosut Elemi Iskola (Csíkszentdomokos) - Școala Primară "Sárosut" Sândominic

Hangyaboly Óvoda (Csíkszentdomokos) - Grădinița cu Program Normal "Hangyaboly" Săndominic

Ugri-Bugri Óvoda (Csíkszentdomokos) - Grădinița cu Program Normal "Ugri-Bugri" Sândominic

Viháncka Napköziotthonos Óvoda (Csíkszentdomokos) - Grădinița cu Program Prelungit "Viháncka" Sândominic

Gál Sándor Általános Iskola (Csíkszentgyörgy) - Școala Gimnazială "Gál Sándor" Ciucsângeorgiu

Alsószentgyörgyi Óvoda (Csíkszentgyörgy) - Grădinița cu Program Normal Ciucsângeorgiu de Jos

Felsőszentgyörgyi Óvoda (Csíkszentgyörgy) - Grădinița cu Program Normal Ciucsângeorgiu de Sus

Xantus Keresztes Általános Iskola (Csíkménaság) - Școala Gimnazială Armăşeni

Csíkménasági Óvoda (Csíkménaság) - Grădinița cu Program Normal Armăşeni

Egerszéki Elemi Iskola (Egerszék) - Școala Primară Eghersec

Márton Ferenc Általános Iskola (Csíkbánkfalva) - Școala Gimnazială "Márton Ferenc" Bancu

Csíkbánkfalvi Óvoda (Csíkbánkfalva) - Grădinița cu Program Normal Bancu

Csinódi Elemi Iskola (Csíkbánkfalva) - Școala Gimnazială Cinod

Csinódi Óvoda (Csíkbánkfalva) - Grădinița cu Program Normal Cinod

Arany János Általános Iskola (Csíkszentimre) - Școala Gimnazială "Arany János" Sântimbru

Pálszeg Elemi Iskola (Csíkszentimre) - Școala Primară "Pálszeg" Sântimbru

Mesevár Napköziotthonos Óvoda (Csíkszentimre) - Grădinița cu Program Prelungit "Mesevár" Sântimbru

Vitos Mózes Általános Iskola (Csíkszentirály) - Școala Gimnazială "Vitos Mózes" Sâncrăieni

Méhecske Óvoda (Csíkszentirály) - Grădinița cu Program Normal "Méhecske" Sâncrăieni

Nagy István Általános Iskola (Csíkmindszent) - Școala Gimnazială "Nagy István" Misentea

Tivai Nagy Imre Szakképző Líceum (Csíkszentmárton) - Liceul Tehnologic "Tivai Nagy Imre" Sânmartin

Csíkszentmártoni Óvoda (Csíkszentmárton) - Grădinița cu Program Normal Sânmartin

Csíkcsekefalvi Óvoda (Csíkcsekefalva ) - Grădinița cu Program Normal Ciucani

Arany János Általános Iskola (Csíkszentmihály) - Școala Gimnazială "Arany János" Mihăileni

Csíkszentmihályi Elemi Iskola (Csíkszentmihály) - Școala Primară Mihăileni

Babszemjankó Napköziotthonos Óvoda (Csíkszentmihály) - Grădinița cu Program Prelungit "Babszemjankó" Mihăileni

Ajnádi Elemi Iskola (Ajnád) - Școala Primară Nădejdea

Vacsárcsi Elemi Iskola (Vacsárcsi) - Școala Primară Văcăreşti

Endes József Általános Iskola (Csíkszentsimon) - Școala Gimnazială "Endes József" Sînsimion

1-es számú Óvoda (Csíkszentsimon) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Sînsimion

Katicabogár Napköziotthonos Óvoda (Csíkszentsimon) - Grădinița cu Program Prelungit "Katicabogár" Sînsimion

Benedek Elek Elemi Iskola (Csatószeg) - Școala Primară "Benedek Elek" Cetăţuia

Mesevár Óvoda (Csatószeg) - Grădinița cu Program Normal "Mesevár" Cetăţuia

Bálint Vilmos Általános Iskola (Csíkszenttamás) - Școala Gimnazială "Bálint Vilmos" Tomeşti

Csíkszenttamási Elemi Iskola (Csíkszenttamás) - Școala Primară Tomeşti

Nyirő József Általános Iskola (Csíkszépvíz) - Școala Gimnazială "Nyirő József" Frumoasa

Csíkszépvízi Óvoda (Csíkszépvíz) - Grădinița cu Program Normal Frumoasa

Balogh Ignác Elemi Iskola (Csíkborzsova) - Școala Primară "Balogh Ignác" Bârzava

Csíkszentmiklósi Általános Iskola (Csíkszentmiklós) - Școala Gimnazială Nicolești

Csíkszentmiklósi Óvoda (Csíkszentmiklós) - Școala Primară Nicolești

Jósika Miklós Általános Iskola (Etéd) - Școala Gimnazială "Jósika Miklós" Atid

Szivárvány Óvoda (Etéd) - Grădinița cu Program Normal "Szivárvány" Atid

Körispataki Általános Iskola (Körispatak) - Școala Gimnazială Crișeni

Küsmödi Elemi Iskola (Küsmöd) - Școala Primară Cușmed

Tamási Áron Általános Iskola (Farkaslaka) - Școala Gimnazială "Tamási Áron" Lupeni

Bogárfalvi Elemi Iskola (Bogárfalva) - Școala Primară Bulgăreni

Firtosváraljai Elemi Iskola (Firtosváralja) - Școala Primară Firtușu

Nyikómalomfalvi Elemi Iskola (Nyikómalomfalva) - Școala Primară Morăreni

Kecseti Elemi Iskola (Kecset) - Școala Primară Păltiniș

Székelypáfalvi Elemi Iskola (Székelypálfalva) - Școala Primară Păuleni

Dr. P. Benedek Fidél Általános Iskola (Székelyszentlélek) - Școala Gimnazială "Dr. P Benedek Fidél" Bisericani

Fülöp Áron Általános Iskola (Felsőboldogfalva) - Școala Gimnazială "Fülöp Áron" Feliceni

Bikafalvi Elemi Iskola (Bikafalva) - Școala Primară Tăureni

Lőrincz Áron Elemi Iskola (Farcád) - Școala Primară "Lőrincz Áron" Forțeni

Hodgyai Elemi Iskola (Hodgya) - Școala Primară Hoghia

Patakfalvi Elemi Iskola (Patakfalva) - Școala Primară Văleni

Székelylengyelfalvi Elemi Iskola (Székelylengyelfalva) - Școala Primară Polonița

Telekfalvi Óvoda (Telekfalva) - Grădinița cu Program Normal Teleac

Márton Áron Általános Iskola (Fenyéd) - Şcoala Gimnazială "Márton Áron" Brădești

Csemeték Óvoda (Fenyéd) - Grădinița cu Program Normal "Csemeték" Brădești

Küküllőkeményfalvi Elemi Iskola (Küküllőkeményfalva) - Școala Primară Târnovița

Dumitru Gafton Általános Iskola (Galócás) - Școala Gimnazială "Dumitru Gafton" Gălăuţaş

Galócási Óvoda (Galócás) - Grădinița cu Program Normal Gălăuţaş

Sövér Elek Szakképző Líceum (Gyergyóalfalu) - Liceul Tehnologic "Sövér Elek" Joseni

Alszeg Óvoda (Gyergyóalfalu) - Grădinița cu Program Normal "Alszeg" Joseni

Becevári Óvoda (Gyergyóalfalu) - Grădinița cu Program Normal "Becevári" Joseni

Gyergyóalfalvi Napköziotthonos Óvoda (Gyergyóalfalu) - Grădinița cu Program Prelungit Joseni

Manó Óvoda (Gyergyóalfalu) - Grădinița cu Program Normal "Manó" Joseni

Központi Óvoda (Gyergyóalfalu) - Grădinița cu Program Normal "Központi" Joseni

Mesevár Óvoda (Gyergyóalfalu) - Grădinița cu Program Normal "Mesevár" Joseni

Gaál Tamás Elemi Iskola (Borzont) - Școala Primară "Gaál Tamás" Borzont

Méhecske Óvoda (Borzont) - Grădinița cu Program Normal "Méhecske" Borzont

Köllő Miklós Általános Iskola (Gyergyócsomafalva) - Școala Gimnazială "Köllő Miklós" Ciumani

Fa Elemi Iskola (Gyergyócsomafalva) - Școala Primară "Fa" Ciumani

Szilágyi Elemi Iskola (Gyergyócsomafalva) - Școala Primară "Szilágyi" Ciumani

Csalóka Óvoda (Gyergyócsomafalva) - Grădinița cu Program Normal "Csalóka" Ciumani

Siklódi Lőrinc Általános Iskola (Gyergyóditró) - Școala Gimnazială "Siklódi Lőrinc" Ditrău

Eszterlánc Napköziotthonos Óvoda (Gyergyóditró) - Grădinița cu Program Prelungit "Eszterlánc" Ditrău

Puskás Tivadar Szakképző Líceum (Gyergyóditró) - Liceul Tehnologic "Puskás Tivadar" Ditrău

Dr. Csiby Andor Általános Iskola (Gyergyóditró) - Școala Gimnazială "Dr. Csiby Andor" Ditrău

Csigabiga Óvoda (Gyergyóditró) - Grădinița cu Program Normal "Csigabiga" Ditrău

Orotvai Általános Iskola (Orotva) - Școala Gimnazială Jolotca

Tilalmas Óvoda (Orotva) - Grădinița cu Program Normal Jolotca Tilalmas

Fráter György Általános Iskola (Gyergyóremete) - Școala Gimnazială "Fráter György" Remetea

Balás Jenő (Csutakfalvi) Általános Iskola (Gyergyóremete) - Școala Gimnazială "Balás Jenő" Remetea - Ciutac

Bethlen Gábor Általános Iskola (Gyergyószárhegy) - Școala Gimnazială "Bethlen Gábor" Lăzarea

Alsó Népiskola Elemi Iskola (Gyergyószárhegy) - Școala Primară "Alsó Népiskola" Lăzarea

Felső Népiskola Elemi Iskola (Gyergyószárhegy) - Școala Primară "Felső Népiskola" Lăzarea

Rügyecske Napköziotthonos Óvoda (Gyergyószárhegy) - Grădinița cu Program Prelungit "Rügyecske" Lăzarea

Guzsalyas Óvoda (Gyergyószárhegy) - Grădinița cu Program Normal "Guzsalyas" Lăzarea

Gyergyótölgyesi Általános Iskola (Gyergyótölgyes) - Școala Gimnazială Tulgheş

Csodálatos Liget Óvoda (Gyergyótölgyes) - Grădinița cu Program Normal "Dumbrava Minunată" Tulgheş

Elekes Vencel Általános Iskola (Gyergyóújfalu) - Școala Gimnazială "Elekes Vencel" Suseni

Marosfalvi Elemi Iskola (Gyergyóújfalu) - Școala Primară Suseni - Mureș Sat

Gyergyóújfalui Óvoda (Gyergyóújfalu) - Grădinița cu Program Normal Suseni

Gyergyókilyénfalvi Elemi Iskola (Gyergyókilyénfalva) - Școala Primară Chileni

Tarisznyás Márton Általános Iskola (Gyergyótekerőpatak) - Școala Gimnazială "Tarisznyás Márton" Valea Strâmbă

Domokos Pál Péter Általános Iskola (Gyimesfelsőlok) - Școala Gimnazială "Domokos Pál Péter" Lunca de Sus

Gyimesfelsőloki Óvoda (Gyimesfelsőlok) - Grădinița cu Program Normal Lunca de Sus

Nyíresaljai Elemi Iskola (Nyíresalja) - Școala Primară Păltiniş-Ciuc

Sántateleki Általános Iskola (Sántatelek) - Școala Gimnazială Izvorul Trotușului

Ugrapatakai Elemi Iskola (Ugrapataka) - Școala Primară Ugra

Árpádházi Szent Erzsébet Római Katolikus Teológiai Líceum (Gyimesfelsőlok) - Liceul Teologic Romano-Catolic "Szent Erzsébet" Lunca de Sus

Görbepatakai Elemi Iskola (Görbepataka) - Școala Primară Gârbea

Komjátpatakai Elemi Iskola (Komjátpataka) - Școala Primară Comiat

Majláth Gusztáv Károly Általános Iskola (Gyimesközéplok) - Școala Gimnazială "Majláth Gusztáv Károly" Lunca de Jos

Gyimesközéplok-állomási Elemi Iskola (Gyimesközéplok) - Școala Primară Lunca de Jos - Gară

Antalokpatakai Elemi Iskola (Antalokpataka) - Școala Primară Lunca de Jos - Antaloc

Borospataki Elemi Iskola (Borospataka) - Școala Primară Valea Boroş

Hidegségpatakai Általános Iskola (Hidegségpataka) - Școala Gimnazială Valea Rece

Fonócska Óvoda (Hidegségpataka) - Grădinița cu Program Normal "Fonócska" Valea Rece

Hidegségszádai Elemi Iskola (Hidegségpataka) - Școala Primară Gura Văii Rece

Barackosi Elemi Iskola (Barackos) - Școala Primară Baraţcoş

Bükkhavaspatakai Elemi Iskola (Bükkhavaspataka) - Școala Gimnazială Poiana Fagului

Farkaspallói Elemi Iskola (Farkaspalló) - Școala Primară Puntea Lupului

Dávid Ferenc Általános Iskola (Homoródalmás) - Școala Gimnazială "Dávid Ferenc" Merești

Babszem Jankó Óvoda (Homoródalmás) - Grădinița cu Program Normal "Babszem Jankó" Merești

Román Viktor Általános Iskola (Homoródszentmárton) - Școala Gimnazială "Román Viktor" Mărtiniș

Abásfalvi Elemi Iskola (Abásfalva) - Școala Primară Aldea

Homoródkeményfalvi Elemi Iskola (Homoródkeményfalva) - Școala Primară Comănești

Homoródszentpáli Általános Iskola (Homoródszentpál) - Școala Gimnazială "László Gyula" Sânpaul

Homoródszentpéteri Elemi Iskola (Homoródszentpéter) - Școala Primară Petreni

Városfalvi Elemi Iskola (Városfalva) - Școala Primară Orașeni

Toró Tibor Általános Iskola (Kányád) - Școala Gimnazială "Toró Tibor" Ulieș

Napraforgó Óvoda (Kányád) - Grădinița cu Program Normal "Napraforgó" Ulieș

Székelydájai Elemi Iskola (Székelydálya) - Școala Primară Daia

Kriza János Általános Iskola (Kápolnásfalu) - Şcoala Gimnazială "Kriza János" Căpâlniţa

Kápolnásfalui Óvoda (Kápolnásfalu) - Grădiniţa cu Program Normal Căpâlniţa

Dr. Lukács Mihály Általános Iskola (Kászonaltíz) - Școala Gimnazială "Dr. Lukács Mihály" Plăieşii de Jos

Kászonfeltízi Általános Iskola (Kászonfeltíz) - Școala Gimnazială Plăieşii de Sus

Kászonfeltízi Óvoda (Kászonfeltíz) - Grădinița cu Program Normal Plăieşii de Sus

Kászonimpéri Óvoda (Kászonimpér) - Grădinița cu Program Normal "Csipkerózsika" Imper

Dr. Pataki József Elemi Iskola (Kászonjakabfalva) - Școala Primară "Dr. Pataki József" Iacobeni

Dr. Kovács Irén Óvoda (Kászonjakabfalva) - Grădinița cu Program Normal "Dr. Kovács Irén" Iacobeni

Tuzson János Elemi Iskola (Kászonújfalu) - Școala Gimnazială "Tuzson János" Casinu Nou

Hófehérke Óvoda (Kászonújfalu) - Grădinița cu Program Normal "Hófehérke" Casinu Nou

Korondi Szakképző Líceum (Korond) - Liceul Tehnologic Corund

Atyhai Elemi Iskola (Atyha) - Şcoala Primară Atia

Fenyőkúti Általános Iskola (Fenyőkút) - Şcoala Gimnazială Fântâna Brazilor

Pálpatakai Általános Iskola (Pálpataka) - Şcoala Gimnazială Valea Lui Pavel

Székely Mózes Általános Iskola (Lövéte) - Școala Gimnazială "Székely Mózes" Lueta

Lövétei Elemi Iskola (Lövéte) - Școala Primară Lueta

Pósfalu Óvoda (Lövéte) - Grădinița cu Program Normal "Poșfălu" Minereni

Zöld Péter Általános Iskola (Madéfalva) - Școala Gimnazială "Zöld Péter" Siculeni

Madéfalvi Elemi Iskola (Madéfalva) - Școala Primară Siculeni

Gyopárka Óvoda (Madéfalva) - Grădinița cu Program Normal "Gyopárka" Siculeni

Micimackó Napköziotthonos Óvoda (Madéfalva) - Grădinița cu Program Prelungit "Micimackó" Siculeni

Törpike Óvoda (Madéfalva) - Grădinița cu Program Normal "Törpike" Siculeni

Nyírő József Általános Iskola (Máréfalva) - Școala Gimnazială "Nyirő József" Satu Mare

Nagygalambfalvi Általános Iskola (Nagygalambfalva) - Școala Gimnazială Porumbenii Mari

Rigófütty Óvoda (Nagygalambfalva) - Grădinița cu Program Normal "Rigófütty" Porumbenii Mari

Vékás Domokos Elemi Iskola (Kisgalambfalva) - Școala Primară "Vékás Domokos" Porumbenii Mici

Kelemen Imre Általános Iskola (Oklánd) - Școala Gimnazială "Kelemen Imre" Ocland

Oklándi Óvoda (Oklánd) - Grădinița cu Program Normal Ocland

Homoródkarácsonyfalvi Elemi Iskola (Homoródkarácsonyfalva) - Școala Primară Crăciunel

Homoródkarácsonyfalvi Óvoda (Homoródkarácsonyfalva) - Grădinița cu Program Normal Crăciunel

Homoródújfalui Elemi Iskola (Homoródújfalu) - Școala Primară Satu Nou

Homoródújfalui Óvoda (Homoródújfalu) - Grădinița cu Program Normal Satu Nou

Oklándi Inkluzív Oktatási Központ (Oklánd) - Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă Ocland

Petőfi Sándor Általános Iskola (Oroszhegy) - Școala Gimnazială "Petőfi Sándor" Dealu

Dr. Bálint József (Diafalvi) Elemi Iskola (Oroszhegy) - Școala Primară "Dr. Bálint József" Diafalău

Diafalvi Óvoda (Oroszhegy) - Grădinița cu Program Normal Diafalău Dealu

Magyari Ferenc Óvoda (Oroszhegy) - Grădinița cu Program Normal "Magyari Ferenc" Dealu

Fancsali Dániel Elemi Iskola (Székelyfancsal) - Școala Primară "Fancsali Dániel" Fâncel

Székelyfancsali Óvoda (Székelyfancsal) - Grădinița cu Program Normal Fâncel

Szent István Általános Iskola (Székelyszentkirály) - Școala Gimnazială "Szent István" Sâncrai

Székelyszentkirályi Óvoda (Székelyszentkirály) - Grădinița cu Program Normal Sâncrai

Tibódi Elemi Iskola (Tibód) - Școala Primară Tibod

Tibódi Óvoda (Tibód) - Grădinița cu Program Normal Tibod

Ülkei Elemi Iskola (Ülke) - Școala Primară Ulcani

Ülkei Óvoda (Ülke) - Grădinița cu Program Normal Ulcani

Áprily Lajos Általános Iskola (Parajd) - Școala Gimnazială "Áprily Lajos" Praid

Sükösd Ferenc Általános Iskola (Alsósófalva) - Școala Gimnazială "Sükösd Ferenc" Ocna de Jos

Békástelepi Elemi Iskola (Békástelep) - Școala Primară Becaș

Székely Mózes Általános Iskola (Felsősófalva) - Școala Gimnazială "Székely Mózes" Ocna de Sus

Szent András Általános Iskola (Salamás) - Școala Gimnazială "Sfântu Andrei" Sărmaş

Salamási Óvoda (Salamás) - Grădinița cu Program NormalSărmaş

Gyergyóhodosi Általános Iskola (Gyergyóhodos) - Școala Primară Hodoşa-Sat

Marosi Gergely Általános Iskola (Siménfalva) - Școala Gimnazială "Marosi Gergely" Şimoneşti

Gálfi Sándor Általános Iskola (Kobátfalva) - Școala Gimnazială "Gálfi Sándor" Cobăteşti

Makkai András Általános Iskola (Rugonfalva) - Școala Gimnazială "Makkai András" Rugăneşti

Székelyszentmihályi Elemi Iskola (Székelyszentmihály) - Școala Primară Mihăileni

Székelyandrásfalvi Általános Iskola (Székelyandrásfalva) (Kissolymos) - Școala Gimnazială Săcel

Augusztinovics Pál Általános Iskola (Kissolymos) - Școala Gimnazială "Augusztinovics Pál" Şoimuşu Mic

Székelyandrásfalvi Általános Iskola (Székelyandrásfalva) (Nagysolymos) - Școala Gimnazială Săcel

Nagysolymosi Elemi Iskola (Nagysolymos) - Școala Primară Şoimuşu Mare

János Zsigmond Általános Iskola (Székelyderzs) - Școala Gimnazială "János Zsigmond" Dârjiu

Székelyderzsi Óvoda (Székelyderzs) - Grădinița cu Program Normal Dârjiu

Muzsnai Elemi Iskola (Székelymuzsna) - Școala Primară Mujna

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Székelyvarság) - Școala Gimnazială "Kőrösi Csoma Sándor" Vărșag

József Attila Általános Iskola (Székelyvarság) - Școala Gimnazială "József Attila" Vărșag

Tisztás Elemi Iskola (Székelyvarság) - Școala Primară "Tisztás" Vărșag

Bóbita Óvoda (Székelyvarság) - Grădinița cu Program Normal "Bóbita" Vărșag

Benedek Elek Általános Iskola (Szentábrahám) - Şcoala Gimnazială "Benedek Elek" Avrămeşti

Csiribiri Óvoda (Szentábrahám) - Grădiniţa cu Program Normal "Csiribiri" Avrămeşti

Csekefalvi Elemi Iskola (Csekefalva) - Şcoala Primară Cecheşti

Firtosmartonosi Elemi Iskola (Firtosmartonos) - Şcoala Primară Firtănuş

Móra Ferenc Általános Iskola (Gagy) - Şcoala Gimnazială "Móra Ferenc" Goagiu

Imets Fülöp Jákó Általános Iskola (Tusnád) - Școala Gimnazială "Imets Fülöp Jákó" Tușnad

Tusnádi Óvoda (Tusnád) - Grădinița cu Program Normal Tuşnad

Imets Fülöp Jákó Általános Iskola (Újtusnád) - Școala Gimnazială "Imets Fülöp Jákó" Tuşnadu Nou

Újtusnádi Óvoda (Újtusnád) - Grădinița cu Program Normal Tuşnad Nou

Bem József Általános Iskola (Újszékely) - Școala Gimnazială "Bem József" Secuieni

Benedek Elek Elemi Iskola (Alsóboldogfalva) - Școala Primară "Benedek Elek" Bodogaia

Pécsi Simon Általános Iskola (Székelyszenterzsébet) - Școala Gimnazială "Pécsi Simon" Eliseni

Theodor Chindea Általános Iskola (Vasláb) - Școala Gimnazială "Teodor Chindea" Voşlăbeni

Hevederi Elemi Iskola (Vasláb) - Școala Primară Heveder

Ébner Jenő Elemi Iskola (Marosfő) - Școala Primară "Ébner Jenő" Izvoru Mureşului

Ion Creangă Elemi Iskola (Marosfő) - Școala Primară "Ion Creangă" Izvoru Mureşului

Dr. P. Boros Fortunát Elméleti Líceum (Zetelaka) - Liceul Teoretic "Dr. P. Boros Fortunat" Zetea

Belső utcai Elemi Iskola (Zetelaka) - Școala Primară "Belső" Zetea

Tófalvi Elemi Iskola (Zetelaka) - Școala Primară Tofalău

Alszeg Óvoda (Zetelaka) - Grădinița cu Program Normal "Alszeg" Zetea

Felső Tófalva Óvoda (Zetelaka) - Grădinița cu Program Normal "Felső Tófalva" Zetea Tofalău

Székely János Elemi Iskola (Ivó) - Școala Primară "Székely János" Izvoare

Jókai Mór Általános Iskola (Zeteváralja) - Școala Gimnazială "Jókai Mór" Sub Cetate

 
   
(c) Erdélyi Magyar Adatbank 1999-2020
Impresszum | Médiaajánlat | Adatvédelmi záradék