Márton János
Romániai magyar
közoktatási kataszter 2017-2018
 

 
 
 
  kataszterek    » Romániai magyar közoktatási kataszter 2017-2018
iskolák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
óvodák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
település

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
 
       

  kapcsolódik  
 
» az adatbázisról




   
keresés
 
       
   
index

Apáczai Csere János Elméleti Líceum (Kolozsvár) - Liceul Teoretic "Apáczai Csere János" Cluj-Napoca

Báthory István Elméleti Líceum (Kolozsvár) - Liceul Teoretic "Báthory István" Cluj-Napoca

Brassai Sámuel Elméleti Líceum (Kolozsvár) - Liceul Teoretic "Brassai Sámuel" Cluj-Napoca

Gheorghe Lazăr Tanítóképző Főgimnázium (Kolozsvár) - Colegiul Național Pedagogic "Gheorghe Lazăr" Cluj-Napoca

János Zsigmond Unitárius Kollégium (Kolozsvár) - Liceul Unitarian "János Zsigmond" Cluj-Napoca

Kolozsvári Református Kollégium (Kolozsvár) - Liceul Teologic Reformat Cluj-Napoca

Nicolae Titulescu Általános Iskola (Kolozsvár) - Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Cluj-Napoca

Octavian Goga Általános Iskola (Kolozsvár) - Școala Gimnazială "Octavian Goga" Cluj-Napoca

Onisifor Ghibu Elméleti Líceum (Kolozsvár) - Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca

Sigismund Toduță Zene Főgimnázioum (Kolozsvár) - Colegiul de Muzică "Sigismund Toduță" Cluj-Napoca

Tálentum Református Iskola (Kolozsvár) - Școala Gimnazială Reformată "Talentum" Cluj-Napoca

Transilvania Szállítási Szakgimnázium (Kolozsvár) - Colegiul Tehnic de Transporturi "Transilvania" Cluj-Napoca

Waldorf Líceum (Kolozsvár) - Liceul Waldorf Cluj-Napoca

Waldorf Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit Waldorf Cluj-Napoca

Aşchiuţă Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Așchiuță" Cluj-Napoca

Aşchiuţă Napköziotthonos Óvoda - 3-as számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Așchiuță" - Structura 3 Cluj-Napoca

Aşchiuţă Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Așchiuță" Cluj-Napoca

Aşchiuţă Napköziotthonos Óvoda - 2-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Așchiuță" - Structura 2 Cluj-Napoca

Bambi Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Bambi" Cluj-Napoca

Bambi Napköziotthonos Óvoda 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Bambi" - Structura 1 Cluj-Napoca

Csemete 1-es számú Napköziotthonos Református Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița Reformată cu Program Prelungit Nr. 1 "Csemete" Cluj-Napoca

Csodálatos Liget Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Dumbrava Minunată" Cluj-Napoca

Gyerekvilág Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Lumea Copiilor" Cluj-Napoca

Gyerekvilág Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Lumea Copiilor" - Structura 1 Cluj-Napoca

Hajnaltündér Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Zâna Zorilor" Cluj-Napoca

Hársillat Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Parfum de Tei" Cluj-Napoca

Hársillat Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Parfum de Tei" - Structura 1 Cluj-Napoca

Hófehérke Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Albă ca Zăpada" Cluj-Napoca

Hófehérke Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Albă ca Zăpada" - Structura 1 Cluj-Napoca

Íriszvirág Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Floare de Iris" Cluj-Napoca

Íriszvirág Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Floare de Iris" - Structura 1 Cluj-Napoca

Katicabogár (Buburuza) Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Buburuza" Cluj-Napoca

Katicabogár (Buburuza) Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Buburuza" - Structura 1 Cluj-Napoca

Katicabogár (Mămăruța) Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Mămăruța" Cluj-Napoca

Kis Hableány Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Mica Sirenă" Cluj-Napoca

Kis Herceg Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Micul Prinț" Cluj-Napoca

Mesevilág Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Căsuța Poveștilor" Cluj-Napoca

Mesevilág Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Căsuța Poveștilor" - Structura 2 Cluj-Napoca

Mező Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Poienița" Cluj-Napoca

Méhecske Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Albinuța" Cluj-Napoca

Méhecske Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Normal "Albinuța" - Structura 1 Cluj-Napoca

Mikó Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Mikó" Cluj-Napoca

Napsugár Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Rază de Soare" Cluj-Napoca

Neghiniță Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Neghiniță" Cluj-Napoca

Szent Imre Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița Romano-Catolică cu Program Prelungit "Szent Imre" Cluj-Napoca

Szentjánosbogár Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Licurici" Cluj-Napoca

Szentjánosbogár Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Licurici" - Structura 1 Cluj-Napoca

Tóközi Református Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița Reformată cu Program Normal Între Lacuri Cluj-Napoca

Törpeakadémia Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Academia Piticilor" Cluj-Napoca

Ujjacska Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Degețica" Cluj-Napoca

Ujjacska Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Degețica" - Structura 1 Cluj-Napoca

Vidámság Vonata Napköziotthonos Óvoda (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Trenulețul Veseliei" Cluj-Napoca

Vidámság Vonata Óvoda - 1-es számú Alegység (Kolozsvár) - Grădinița cu Program Normal "Trenulețul Veseliei" - Structura 1 Cluj-Napoca

Kozmutza Flóra Hallássérültek Speciális Általános Iskolája (Kolozsvár) - Școala Gimnazială Specială Pentru Deficienți de Auz "Kozmutza Flóra" Cluj-Napoca

Samus Speciális Szakképző Líceum (Kolozsvár) - Liceul Tehnologic Special "Samus" Cluj-Napoca

Avram Iancu Általános Iskola (Aranyosgyéres) - Școala Gimnazială "Avram Iancu" Câmpia Turzii

Manócskák Világa Napköziotthonos Óvoda (Torda) (Aranyosgyéres) - Grădinița cu Program Prelungit "Lumea Prichindeilor" Câmpia Turzii

Manócskák Világa Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Aranyosgyéres) - Grădinița cu Program Prelungit "Lumea Prichindeilor" - Structura 1 Câmpia Turzii

Octavian Goga Elméleti Líceum (Bánffyhunyad) - Liceul Teoretic "Octavian Goga" Huedin

Vlădeasa Szakképző Líceum (Bánffyhunyad) - Liceul Tehnologic "Vlădeasa" Huedin

Magyarbikali Elemi Iskola (Magyarbikal) - Școala Primară Bicălatu

Vidám Manócskák Napköziotthonos Óvoda (Bánffyhunyad) - Grădinița cu Program Prelungit "Prichindeii Veseli" Huedin

Vidám Manócskák Óvoda - 1-es számú Alegység (Bánffyhunyad) - Grădinița cu Program Normal "Prichindeii Veseli" - Structura 1 Huedin

Vidám Manócskák Óvoda - 2-es számú Alegység (Bánffyhunyad) - Grădinița cu Program Normal "Prichindeii Veseli" - Structura 2 Huedin

1-es számú Általános Iskola (Dés) - Școala Gimnazială Nr. 1 Dej

Andrei Mureșanu Főgimnázium (Dés) - Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej

Piticot Napköziotthonos Óvoda (Dés) - Grădinița cu Program Prelungit "Piticot" Dej

Piticot Óvoda - 1-es számú Alegység (Dés) - Grădinița cu Program Normal "Piticot" - Structura 1 Dej

Törpék Világa Napköziotthonos Óvoda (Dés) (Dés) - Grădinița cu Program Prelungit "Lumea Piticilor" Dej

Törpék Világa Óvoda - 1-es számú Alegység (Dés) - Grădinița cu Program Normal "Lumea Piticilor" - Structura 1 Dej

Szamosújvári Magyar Tannyelvű Elméleti Líceum (Szamosújvár) - Liceul Teoretic cu Predare în Limba Maghiară Gherla

Arici Pogonici Napköziotthonos Óvoda (Szamosújvár) (Szamosújvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Arici Pogonici" Gherla

Arici Pogonici Napköziotthonos Óvoda - 1-es számú Alegység (Szamosújvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Arici Pogonici" - Structura 1 Gherla

Elvarázsolt Házikó Napköziotthonos Óvoda (Szamosújvár) - Grădinița cu Program Prelungit "Căsuța Fermecată" Gherla

Jósika Miklós Elméleti Líceum (Torda) - Liceul Teoretic "Jósika Miklós" Turda

Jósika Miklós Óvoda (Torda) - Grădinița cu Program Normal "Jósika Miklós" Turda

Okos Manócska Napköziotthonos Óvoda (Torda) - Grădinița cu Program Prelungit "Prichindelul Isteț" Turda

Pavel Dan Általános Iskola (Alsódetrehemtelep) (Detrehemtelep) - Școala Gimnazială "Pavel Dan" Tritenii de Jos

Detrehemtelepi Elemi Iskola (Detrehemtelep) - Școala Primară Triteni Colonia

Aranyosegerbegyi Általános Iskola (Aranyosegerbegy) - Școala Gimnazială Viișoara

Aranyoslónai Általános Iskola (Aranyoslóna) (Aranyosgerend) - Școala Gimnazială Luna

Aranyosgerendi Általános Iskola (Aranyosgerend) - Școala Gimnazială Luncani

Bálványosváralji Általános Iskola (Bálványosváralja) - Școala Gimnazială Unguraș

Bonchidai Általános Iskola (Bonchida) - Școala Gimnazială Bonțida

Válaszúti Szakiskola (Válaszút) - Școala Profesională Răscruci

Búzai Általános Iskola (Búza) - Școala Gimnazială Buza

Egeres-gyártelepi Általános Iskola (Egeres-gyártelep) - Școala Gimnazială Aghireșu-Fabrici

Bogártelki Elemi Iskola (Bogártelke) - Școala Primară Băgara

Inkatelki Elemi Iskola (Inaktelke) - Școala Primară Inucu

Mákófalvi Elemi Iskola (Mákófalva) - Școala Primară Macău

Ștefan Micle Általános Iskola (Erdőfelek) (Györgyfalva) - Școala Gimnazială "Ștefan Micle" Feleacu

Györgyfalvi Általános Iskola (Györgyfalva) - Școala Gimnazială Gheorghieni

Gelu Vajda Elméleti Líceum (Gyalu) - Liceul Teoretic "Gelu Voievod" Gilău

Harasztosi Általános Iskola (Harasztos) - Școala Gimnazială Călărași

Ady Endre Általános Iskola (Kalotaszentkirály) - Școala Gimnazială "Ady Endre" Sâncraiu

Kisbácsi Általános Iskola (Kisbács) - Școala Gimnazială Baciu

Tamás Gyula Általános Iskola (Méra) - Școala Gimnazială "Tamás Gyula" Mera

Kiskalotai Általános Iskola (Kiskalota) (Magyarvalkó) - Școala Gimnazială Călățele

Magyarvalkói Elemi Iskola (Magyarvalkó) - Școala Primară Văleni

Kolozsi Általános Iskola (Kolozs) - Școala Gimnazială Cojocna

Kós Károly Általános Iskola (Körösfő) - Școala Gimnazială "Kós Károly" Izvoru Crișului

Nyárszói Óvoda (Nyárszó) - Grădinița cu Program Normal Nearșova

Sárvásári Elemi Iskola (Sárvásár) - Școala Primară Șaula

Magyargorbói Általános Iskola (Magyargorbó) (Magyarvista) - Școala Gimnazială Gârbău

Magyarvistai Elemi Iskola (Magyarvista) - Școala Primară Viștea

Magyargyerőmonostori Általános Iskola (Magyargyerőmonostor) - Școala Gimnazială Mănăstireni

Magyarkályáni Általános Iskola (Magyargorbó) (Vajdakamarás) - Școala Gimnazială Căianu

Vajdakamarási Általános Iskola (Vajdakamarás) - Școala Gimnazială Vaida Cămăraș

Magyarkapusi Általános Iskola (Magyarkapus) - Școala Gimnazială Căpușu Mare

Magyarkiskapusi Elemi Iskola (Magyarkiskapus) - Școala Primară Căpușu Mic

Magyarszováti Általános Iskola (Magyarszovát) - Școala Gimnazială Suatu

Szásznyíresi Általános Iskola (Szásznyíres) - Școala Gimnazială Nireș

Szentmargitai Elemi Iskola (Szentmargita) - Școala Primară Sânmărghita

Liviu Dan Általános Iskola (Mócs) (Mezőkeszü) - Școala Gimnazială "Liviu Dan" Moeciu

Kiss Jenő Elemi Iskola (Mezőkeszü) - Școala Primară "Kiss Jenő " Chesău

Ördöngösfüzesi Általános Iskola (Ördöngösfüzes) - Școala Primară Fizeșu Gherlii

Gheorghe Șincai Általános Iskola (Szászfenes) - Școala Gimnazială "Gheorghe Șincai" Florești

Magyarlónai Általános Iskola (Magyarlóna) - Școala Gimnazială Luna de Sus

Széki Általános Iskola (Szék) - Școala Gimnazială Sic

Mihály Vajda Általános Iskola (Szentmihály) - Școala Gimnazială "Mihai Vodă" Mihai Viteazu

Borbély József Általános Iskola (Tordaszentlászló) - Școala Gimnazială "Borbély József " Săvădisla

Magyarfenesi Elemi Iskola (Magyarfenes) - Școala Primară Vlaha

Magyarlétai Elemi Iskola (Magyarléta) - Școala Primară Liteni

Tordatúri Általános Iskola (Tordatúr) - Școala Gimnazială Tureni

Várfalvi Általános Iskola (Várfalva) - Școala Gimnazială Moldovenești

Bágyoni Elemi Iskola (Bágyon) - Școala Primară Bădeni

Kövendi Elemi Iskola (Kövend) - Școala Primară Plăiești

George Barițiu Általános Iskola (Zsuk) (Visa) - Școala Gimnazială "George Barițiu" Jucu de Sus

Visai Elemi Iskola (Visa) - Școala Primară Vișea

 
   
(c) Erdélyi Magyar Adatbank 1999-2020
Impresszum | Médiaajánlat | Adatvédelmi záradék