Márton János
Romániai magyar
közoktatási kataszter 2017-2018
 

 
 
 
  kataszterek    » Romániai magyar közoktatási kataszter 2017-2018
iskolák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
óvodák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
település

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
 
       

  kapcsolódik  
 
» az adatbázisról




   
keresés
 
       
   
index

Ady Endre Általános Iskola (Sepsiszentgyörgy) - Școala Gimnazială "Ady Endre" Sfântu Gheorghe

Napsugár Napköziotthonos Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Napsugár" Sfântu Gheorghe

Szépmezői Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Normal I.A.S. Sfântu Gheorghe

Sepsikilyéni Elemi Iskola (Sepsikilyén) - Școala Primară Chilieni

Sepsikilyéni Óvoda (Sepsikilyén) - Grădinița cu Program Normal Chilieni

Szotyori Óvoda (Szotyor) - Grădinița cu Program Normal Coșeni

Berde Áron Közgazdasági-közigazgatási Szakképző Líceum (Sepsiszentgyörgy) - Liceul Tehnologic Economic-administrativ "Berde Áron" Sfântu Gheorghe

Gödri Ferenc Általános Iskola (Sepsiszentgyörgy) - Școala Gimnazială "Gödri Ferenc" Sfântu Gheorghe

Árvácska Napköziotthonos Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Árvácska" Sfântu Gheorghe

Mikes Kelemen Elméleti Líceum (Sepsiszentgyörgy) - Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sfântu Gheorghe

Sepsiszentgyörgyi Református Kollégium (Sepsiszentgyörgy) - Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Kőrösi Csoma Sándor Napköziotthonos Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Kőrösi Csoma Sándor" Sfântu Gheorghe

Néri Szent Fülöp Általános Iskola (Sepsiszentgyörgy) - Școala Gimnazială "Néri Szent Fülöp" Sfântu Gheorghe

Néri Szent Fülöp Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Normal "Néri Szent Fülöp" Sfântu Gheorghe

Nicolae Colan Általános Iskola (Sepsiszentgyörgy) - Școala Gimnazială "Nicolae Colan" Sfântu Gheorghe

Pinokkió Napköziotthonos Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Pinocchio" Sfântu Gheorghe

Plugor Sándor Művészeti Líceum (Sepsiszentgyörgy) - Liceul de Arte "Plugor Sándor" Sfântu Gheorghe

Puskás Tivadar Szakképző Líceum (Sepsiszentgyörgy) - Liceul Tehnologic "Puskás Tivadar" Sfântu Gheorghe

Kós Károly Szakképző Líceum (Sepsiszentgyörgy) - Liceul Tehnologic "Kós Károly" Sfântu Gheorghe

Sepsiszentgyörgyi Egészségügyi Posztlíceális Iskola (Sepsiszentgyörgy) - Școala Postliceală Sanitară Sfântu Gheorghe

Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy) - Colegiul Național "Székely Mikó" Sfântu Gheorghe

Váradi József Általános Iskola (Sepsiszentgyörgy) - Școala Gimnazială "Váradi József" Sfântu Gheorghe

Benedek Elek Napköziotthonos Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Benedek Elek" Sfântu Gheorghe

Csipike Napköziotthonos Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Csipike" Sfântu Gheorghe

Gulliver Napköziotthonos Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Gulliver" Sfântu Gheorghe

5-ös számú Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Normal Nr. 5 Sfântu Gheorghe

Hófehérke Napköziotthonos Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Hófehérke" Sfântu Gheorghe

7-es számú Óvoda (Sepsiszentgyörgy) - Grădinița cu Program Normal Nr. 7 Sfântu Gheorghe

Sepsiszentgyörgyi Speciális Általános Iskola (Sepsiszentgyörgy) - Școala Gimnazială Specială Sfântu Gheorghe

Oltszemi Speciális Általános Iskola (Oltszem) - Școala Gimnazială Specială Olteni

Baróti Szabó Dávid Szakképző Líceum (Barót) - Liceul Tehnologic "Baróti Szabó Dávid" Baraolt

Gaál Mózes Általános Iskola (Barót) - Școala Gimnazială "Gaál Mózes" Baraolt

Bartalis Ferenc Elemi Iskola (Bibarcfalva) - Școala Primară "Bartalis Ferenc" Biborțeni

Bibarcfalvi Óvoda (Bibarcfalva) - Grădinița cu Program Normal Biborțeni

Budai József Elemi Iskola (Bodos) - Școala Primară "Budai József" Bodoș

Bodosi Óvoda (Bodos) - Grădinița cu Program Normal Bodoș

Felsőrákosi Általános Iskola (Felsőrákos) - Școala Gimnazială Racoșul de Sus

Felsőrákosi Óvoda (Felsőrákos) - Grădinița cu Program Normal Racoșul de Sus

Köpeci Általános Iskola (Köpec) - Școala Gimnazială Căpeni

Köpeci Óvoda (Köpec) - Grădinița cu Program Normal Căpeni

Miklósvári Elemi Iskola (Miklósvár) - Școala Primară Micloșoara

Miklósvári Óvoda (Miklósvár) - Grădinița cu Program Normal Micloșoara

Cimbora Napköziotthonos Óvoda (Barót) - Grădinița cu Program Prelungit "Cimbora" Baraolt

1-es számú Óvoda (Barót) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Baraolt

Apor Péter Szakképző Líceum (Kézdivásárhely) - Liceul Tehnologic "Apor Péter" Târgu Secuiesc

Bod Péter Tanítóképző Líceum (Kézdivásárhely) - Liceul Pedagogic "Bod Péter" Târgu Secuiesc

Vackor Napköziotthonos Óvoda (Kézdivásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Vackor" Târgu Secuiesc

Gábor Áron Szakképző Líceum (Kézdivásárhely) - Liceul Tehnologic "Gábor Áron" Târgu Secuiesc

Kézdivásárhelyi Református Kollégium (Kézdivásárhely) - Liceul Teologic Reformat Târgu Secuiesc

2-es számú Óvoda (Kézdivásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Târgu Secuiesc

Benedek Elek Napköziotthonos Óvoda (Kézdivásárhely) - Grădinița cu Program Normal "Benedek Elek" Târgu Secuiesc

Molnár Józsiás Általános Iskola (Kézdivásárhely) - Școala Gimnazială "Molnár Józsiás" Târgu Secuiesc

Kézdiroroszfalui Elemi Iskola (Kézdivásárhely) - Școala Primară Ruseni

Nagy Mózes Elméleti Líceum (Kézdivásárhely) - Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc

Petőfi Sándor Általános Iskola (Kézdivásárhely) - Școala Gimnazială "Petőfi Sándor" Târgu Secuiesc

Turóczi Mózes Általános Iskola (Kézdivásárhely) - Școala Gimnazială "Turóczi Mózes" Târgu Secuiesc

Jakabos Ödön Elemi Iskola (Nyújtód) - Școala Primară "Jakabos Ödön" Lunga

Nyújtódi Óvoda (Nyújtód) - Grădinița cu Program Normal Lunga

Kézdisárfalvi Elemi Iskola (Nyújtód) - Școala Primară Tinoasa

Kézdisárfalvi Óvoda (Nyújtód) - Grădinița cu Program Normal Tinoasa

Manócska Napköziotthonos Óvoda (Kézdivásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Manócska" Târgu Secuiesc

Csipkerózsika Napköziotthonos Óvoda (Kézdivásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Csipkerózsika" Târgu Secuiesc

3-as számú Óvoda (Kézdivásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Târgu Secuiesc

3-as számú Napköziotthonos Óvoda (Kézdivásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3 Târgu Secuiesc

Avram Iancu Általános Iskola (Kovászna) - Școala Gimnazială "Avram Iancu" Covasna

2-es számú Napköziotthonos Óvoda (Kovászna) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Covasna

Körösi Csoma Sándor Líceum (Kovászna) - Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" Covasna

Orbán Balázs Elemi Iskola (Kovászna) - Școala Primară "Orbán Balázs" Covasna

Csomakőrösi Elemi Iskola (Csomakőrös) - Școala Primară Chiuruș

Csomakőrösi Óvoda (Csomakőrös) - Grădinița cu Program Normal Chiuruș

1-es számú Napköziotthonos Óvoda (Kovászna) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Covasna

2-es számú Óvoda (Kovászna) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Covasna

Romulus Cioflec Általános Iskola (Árapatak) - Școala Gimnazială "Romulus Cioflec" Araci

Árapataki Óvoda (Árapatak) - Grădinița cu Program Normal Araci

Dr. Gelei József Általános Iskola (Árkos) - Școala Gimnazială "Dr. Gelei József" Arcuș

Árkosi Óvoda (Árkos) - Grădinița cu Program Normal Arcuș

Bibó József Általános Iskola (Barátos) - Școala Gimnazială "Bibó József" Brateș

Barátosi Óvoda (Barátos) - Grădinița cu Program Normal Brateș

Horváth Károly Elemi Iskola (Orbaitelek) - Școala Primară "Horváth Károly" Telechia

Orbaiteleki Óvoda (Orbaitelek) - Grădinița cu Program Normal Telechia

Vida András Elemi Iskola (Páké) - Școala Primară "Vida András" Pachia

Pákéi Óvoda (Páké) - Grădinița cu Program Normal Pachia

Benkő József Általános Iskola (Bardóc) - Școala Gimnazială "Benkő József" Brăduț

Bardóci Óvoda (Bardóc) - Grădinița cu Program Normal Brăduț

Erdőfülei Általános Iskola (Erdőfüle) - Școala Gimnazială Filia

Erdőfülei Óvoda (Erdőfüle) - Grădinița cu Program Normal Filia

Olaszteleki Elemi Iskola (Olasztelek) - Școala Primară Tălișoara

Olaszteleki Óvoda (Olasztelek) - Grădinița cu Program Normal Tălișoara

Székelyszáldobosi Általános Iskola (Székelyszáldobos) - Școala Gimnazială Doboșeni

Székelyszáldobosi Óvoda (Székelyszáldobos) - Grădinița cu Program Normal Doboșeni

Comenius Általános Iskola (Bereck) - Școala Gimnazială "Comenius" Brețcu

Berecki Napköziotthonos Óvoda (Bereck) - Grădinița cu Program Prelungit Brețcu

Pinokkió Óvoda (Bereck) - Grădinița cu Program Normal "Pinocchio" Brețcu

Kézdimartonosi Elemi Iskola (Kézdimartonos) - Școala Primară Mărtănuș

Kézdimartonosi Óvoda (Kézdimartonos) - Grădinița cu Program Normal Mărtănuș

Ojtoztelepi Általános Iskola (Ojtoztelep) - Școala Gimnazială Oituz

Bölöni Farkas Sándor Általános Iskola (Bölön) - Școala Gimnazială "Bölöni Farkas Sándor" Belin

Bölöni Óvoda (Bölön) - Grădinița cu Program Normal Belin

Végh Antal Általános Iskola (Csernáton) - Școala Gimnazială "Végh Antal" Cernat

Bod Péter Általános Iskola (Csernáton) - Școala Gimnazială "Bod Péter" Cernat

1-es számú Óvoda (Csernáton) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Cernat

2-as számú Óvoda (Csernáton) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Cernat

3-as számú Óvoda (Csernáton) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Cernat

Szabó Lajos Elemi Iskola (Ikafalva) - Școala Primară "Szabó Lajos" Icafalău

Ikafalvi Óvoda (Ikafalva) - Grădinița cu Program Normal Icafalău

Kézdialbisi Elemi Iskola (Kézdialbis) - Școala Primară Albiș

Kézdialbisi Óvoda (Kézdialbis) - Grădinița cu Program Normal Albiș

Darkó Jenő Általános Iskola (Dálnok) - Școala Gimnazială "Darkó Jenő" Dalnic

Dálnoki Óvoda (Dálnok) - Grădinița cu Program Normal Dalnic

Nagy Mózes Általános Iskola (Esztelnek) - Școala Gimnazială "Nagy Mózes" Estelnic

Esztelneki Óvoda (Esztelnek) - Grădinița cu Program Normal Estelnic

Jancsó Benedek Általános Iskola (Gelence) - Școala Gimnazială "Jancsó Benedek" Ghelința

2-es számú Elemi Iskola (Gelence) - Școala Primară Nr. 2 Ghelința

3-as számú Óvoda (Gelence) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Ghelința

Gelencei Napköziotthonos Óvoda (Gelence) - Grădinița cu Program Prelungit Ghelința

Haralyi Elemi Iskola (Haraly) - Școala Primară Harale

Haralyi Óvoda (Haraly) - Grădinița cu Program Normal Harale

Czetz János Általános Iskola (Gidófalva) - Școala Gimnazială "Czetz János" Ghidfalău

Gidófalvi Óvoda (Gidófalva) - Grădinița cu Program Normal Ghidfalău

Forró Elek Elemi Iskola (Angyalos) - Școala Primară "Forró Elek" Angheluș

Angyalosi Óvoda (Angyalos) - Grădinița cu Program Normal Angheluș

Fotosmartonosi Óvoda (Fotosmartonos) - Grădinița cu Program Normal Fotoș

Hídvégi Általános Iskola (Hídvég) - Școala Gimnazială Hăghig

Hídvégi Óvoda (Hídvég) - Grădinița cu Program Normal Hăghig

László Lukács Általános Iskola (Illyefalva) - Școala Gimnazială "László Lukács" Ilieni

Gál Dániel Óvoda (Illyefalva) - Grădinița cu Program Normal "Gál Dániel" Ilieni

Aldobolyi Óvoda (Aldoboly) - Grădinița cu Program Normal Dobolii de Jos

Sepsiszentkirályi Elemi Iskola (Sepsiszentkirály) - Grădinița cu Program Normal Sâncraiu

Kelemen Didák Általános Iskola (Kézdialmás) - Școala Gimnazială "Kelemen Didák" Mereni

Kézdialmási Óvoda (Kézdialmás) - Grădinița cu Program Normal Mereni

Kézdicsomortáni Elemi Iskola (Kézdicsomortán) - Școala Primară Lutoasa

Kézdicsomortáni Óvoda (Kézdicsomortán) - Grădinița cu Program Normal Lutoasa

Trefán Leonárd Általános Iskola (Kézdiszentkereszt) - Școala Gimnazială "Trefán Leonárd" Poian

Napocska Óvoda (Kézdiszentkereszt) - Grădinița cu Program Normal "Napocska" Poian

Tuzson János Elemi Iskola (Bélafalva) - Școala Primară "Tuzson János" Belani

Bélafalvi Óvoda (Bélafalva) - Grădinița cu Program Normal Belani

Apor István Általános Iskola (Kézdiszentlélek) - Școala Gimnazială "Apor István" Sânzieni

Pitypang Óvoda (Kézdiszentlélek) - Grădinița cu Program Normal "Pitypang" Sânzieni

Kézdikővári Általános Iskola (Kézdikővár) - Școala Gimnazială Petriceni

Kézdikővári Óvoda (Kézdikővár) - Grădinița cu Program Normal Petriceni

Opra Benedek Általános Iskola (Kézdiszárazpatak) - Școala Gimnazială "Opra Benedek" Valea Seacă

Kézdiszárazpataki Óvoda (Kézdiszárazpatak) - Grădinița cu Program Normal Valea Seacă

Kiskászoni Elemi Iskola (Kiskászon) - Școala Primară Casinu Mic

Kiskászoni Óvoda (Kiskászon) - Grădinița cu Program Normal Casinul Mic

Horn Dávid Általános Iskola (Kommandó) - Școala Gimnazială "Horn Dávid" Comandău

Kommandói Óvoda (Kommandó) - Grădinița cu Program Normal Comandău

Gábor Áron Általános Iskola (Kökös) - Școala Gimnazială "Gábor Áron" Chichiș

Kökösi Óvoda (Kökös) - Grădinița cu Program Normal Chichiș

Bem József Általános Iskola (Lemhény) - Școala Gimnazială "Bem József" Lemnia

2-es számú Elemi Iskola (Lemhény) - Școala Primară Nr. 2 Lemnia

1-es számú Óvoda (Lemhény) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Lemnia

2-es számú Óvoda (Lemhény) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Lemnia

Mathé János Általános Iskola (Magyarhermány) - Școala Gimnazială "Máthé János" Herculian

Magyarhermányi Óvoda (Magyarhermány) - Grădinița cu Program Normal Herculian

Orbán Balázs Általános Iskola (Maksa) - Școala Gimnazială "Orbán Balázs" Moacșa

Teleki Zsigmond Óvoda (Maksa) - Grădinița cu Program Normal "Teleki Zsigmond" Moacșa

Sepsibesenyői Elemi Iskola (Sepsibesenyő) - Școala Primară Pădureni

Sepsibesenyői Óvoda (Sepsibesenyő) - Grădinița cu Program Normal Pădureni

Tőkés József Általános Iskola (Málnás) - Școala Gimnazială "Tőkés József" Malnaș

Málnási Óvoda (Málnás) - Grădinița cu Program Normal Malnaș Sat

Málnásfürdői Elemi Iskola (Málnásfürdő) - Școala Primară Malnaș-Băi

Málnásfürdői Óvoda (Málnásfürdő) - Grădinița cu Program Normal Malnaș Băi

Zalánpataki Elemi Iskola (Zalánpatak) - Școala Primară Valea Zălanului

Zalánpataki Óvoda (Zalánpatak) - Grădinița cu Program Normal Valea Zălanului

Fejér Ákos Általános Iskola (Mikóújfalu) - Școala Gimnazială "Fejér Ákos" Micfalău

Törpike Óvoda (Mikóújfalu) - Grădinița cu Program Normal "Törpike" Micfalău

Kriza János Általános Iskola (Nagyajta) - Școala Gimnazială "Kriza János" Aita Mare

Nagyajtai Óvoda (Nagyajta) - Grădinița cu Program Normal Aita Mare

Benkő József Általános Iskola (Középajta) - Școala Gimnazială "Benkő József" Aita Medie

Középajtai Óvoda (Középajta) - Grădinița cu Program Normal Aita Medie

Konsza Samu Általános Iskola (Nagybacon) - Școala Gimnazială "Konsza Samu" Bățanii Mari

Nagybaconi Óvoda (Nagybacon) - Grădinița cu Program Normal Bățanii Mari

Benedek Elek Elemi Iskola (Kisbacon) - Școala Primară Bățanii Mici

Kisbaconi Óvoda (Kisbacon) - Grădinița cu Program Normal Bățanii Mici

Ajtai Abod Mihaly Általános Iskola (Szárazajta) - Școala Gimnazială "Ajtai Abod Mihály" Aita Seacă

Szárazajtai Óvoda (Szárazajta) - Grădinița cu Program Normal Aita Seacă

Bartha Károly Általános Iskola (Nagyborosnyó) - Școala Gimnazială "Bartha Károly" Boroșneu Mare

Nagyborosnyói Óvoda (Nagyborosnyó) - Grădinița cu Program Normal Boroșneu Mare

Feldobolyi Elemi Iskola (Feldoboly) - Școala Primară Dobolii de Sus

Feldobolyi Óvoda (Feldoboly) - Grădinița cu Program Normal Dobolii de Sus

Nagy Károly Elemi Iskola (Kisborosnyó) - Școala Primară "Nagy Károly" Boroșneu Mic

Tompa Klára Óvoda (Kisborosnyó) - Grădinița cu Program Normal "Tompa Klára" Boroșneu Mic

1-es számú Elemi Iskola (Lécfalva) - Școala Primară Nr. 1 Leț

2-es számú Elemi Iskola (Lécfalva) - Școala Primară Nr. 2 Leț

1-es számú Óvoda (Lécfalva) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Leț

2-es számú Óvoda (Lécfalva) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Leț

Kun Kocsárd Általános Iskola (Ozsdola) - Școala Gimnazială "Kun Kocsárd" Ojdula

2-es számú Óvoda (Ozsdola) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Ojdula

Hangyaboly Óvoda (Ozsdola) - Grădinița cu Program Normal "Hangyaboly" Ojdula

Hilibi Elemi Iskola (Hilib) - Școala Primară Hilib

Hilibi Óvoda (Hilib) - Grădinița cu Program Normal Hilib

Antos János Általános Iskola (Réty) - Școala Gimnazială "Antos János" Reci

Radák Kata Óvoda (Réty) - Grădinița cu Program Normal "Radák Kata" Reci

Bitai Elemi Iskola (Bita) - Școala Primară Bita

Bitai Óvoda (Bita) - Grădinița cu Program Normal Bita

Egerpataki Elemi Iskola (Egerpatak) - Școala Primară Aninoasa

Egerpataki Óvoda (Egerpatak) - Grădinița cu Program Normal Aninoasa

Szacsvai Elemi Iskola (Szacsva) - Școala Primară Saciova

Szacsvai Óvoda (Szacsva) - Grădinița cu Program Normal Saciova

Henter Károly Általános Iskola (Sepsibodok) - Școala Gimnazială "Henter Károly" Bodoc

Sepsibodoki Óvoda (Sepsibodok) - Grădinița cu Program Normal Bodoc

Makkai Sándor Elemi Iskola (Oltszem) - Școala Primară "Makkai Sándor" Olteni

Oltszemi Óvoda (Oltszem) - Grădinița cu Program Normal Olteni

Dávid József Elemi Iskola (Zalán) - Școala Primară "Dávid József" Zălan

Zaláni Óvoda (Zalán) - Grădinița cu Program Normal Zălan

Mikes Ármin Általános Iskola (Sepsibükszád) - Școala Gimnazială "Mikes Ármin" Bixad

Ábrahám Árpád Óvoda (Sepsibükszád) - Grădinița cu Program Normal "Ábrahám Árpád" Bixad

Kálnoki Ludmilla Általános Iskola (Sepsiköröspatak) - Școala Gimnazială "Kálnoky Ludmilla" Valea Crișului

Sepsiköröspataki Óvoda (Sepsiköröspatak) - Grădinița cu Program Normal Valea Crișului

Bedő Albert Elemi Iskola (Kálnok) - Școala Primară "Bedő Albert" Calnic

Kálnoki Óvoda (Kálnok) - Grădinița cu Program Normal Calnic

Bálint Gábor Általános Iskola (Szantkatolna) - Școala Gimnazială "Bálint Gábor" Cătălina

Bóbita Óvoda (Szantkatolna) - Grădinița cu Program Normal "Bóbita" Cătălina

Hatolykai Elemi Iskola (Hatolyka) - Școala Primară Hătuica

Hatolykai Óvoda (Hatolyka) - Grădinița cu Program Normal Hătuica

Imecsfalvi Elemi Iskola (Imecsfalva) - Școala Primară Imeni

Imecsfalvi Óvoda (Imecsfalva) - Grădinița cu Program Normal Imeni

Kézdimartonfalvi Általános Iskola (Kézdimartonfalva) - Școala Gimnazială Mărtineni

Kézdimartonfalvi Óvoda (Kézdimartonfalva) - Grădinița cu Program Normal Mărtineni

Barabás Miklós Elemi Iskola (Kézdimárkosfalva) - Școala Primară "Barabás Miklós" Mărcușa

Kézdimárkosfalvi Óvoda (Kézdimárkosfalva) - Grădinița cu Program Normal Mărcușa

Kicsi Antal Általános Iskola (Torja) - Școala Gimnazială "Kicsi Antal" Turia

3-as számú Elemi Iskola (Torja) - Școala Primară Nr. 3 Turia

Jókai Mór Elemi Iskola (Torja) - Școala Primară "Jókai Mór" Turia

Karatna Általános Iskola (Torja) - Școala Gimnazială "Karatna" Turia

1-es számú Óvoda (Torja) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Turia

2-es számú Óvoda (Torja) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Turia

3-as számú Óvoda (Torja) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Turia

Gárdonyi Géza Óvoda (Torja) - Grădinița cu Program Normal "Gárdonyi Géza" Turia

Reményik Sándor Elemi Iskola (Futásfalva) - Școala Primară "Reményik Sándor" Alungeni

Futásfalvi Óvoda (Futásfalva) - Grădinița cu Program Normal Alungeni

Tatrangi Sándor Általános Iskola (Uzon) - Școala Gimnazială "Tatrangi Sándor" Ozun

Temesvári János Óvoda (Uzon) - Grădinița cu Program Normal "Temesvári János" Ozun

Bikfalvi Elemi Iskola (Bikfalva) - Școala Primară Bicfalău

Bikfalvi Óvoda (Bikfalva) - Grădinița cu Program Normal Bicfalău

Lisznyói Elemi Iskola (Lisznyó) - Școala Primară Lisnău

Lisznyói Óvoda (Lisznyó) - Grădinița cu Program Normal Lisnău

Berde Mózsa Elemi Iskola (Szentivánlaborfalva) - Școala Primară "Berde Mózsa" Sântionlunca

Szentivánlaborfalvi Óvoda (Szentivánlaborfalva) - Grădinița cu Program Normal Sântionlunca

Fodor János Elemi Iskola (Sepsimagyarós) - Școala Primară "Fodor János" Măgheruș

Borbáth Károly Általános Iskola (Vargyas) - Școala Gimnazială "Borbáth Károly" Vărghiș

Vargyasi Óvoda (Vargyas) - Grădinița cu Program Normal Vărghiș

1-es számú Általános Iskola (Zabola) - Școala Gimnazială Nr. 1 Zăbala

Deák Béla Elemi Iskola (Zabola) - Școala Primară "Deák Béla" Zăbala

1-es számú Óvoda (Zabola) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Zăbala

3-as számú Óvoda (Zabola) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Zăbala

Székelypetőfalvi Elemi Iskola (Székelypetőfalva) - Școala Primară Peteni

Székelypetőfalvi Óvoda (Székelypetőfalva) - Grădinița cu Program Normal Peteni

Thury Gergely Általános Iskola (Székelytamásfalva) - Școala Gimnazială "Thury Gergely" Tamasfalău

Székelytamásfalvi Óvoda (Székelytamásfalva) - Grădinița cu Program Normal Tamașfalău

Szörcsei Elemi Iskola (Szörcse) - Școala Primară Surcea

Szörcsei Óvoda (Szörcse) - Grădinița cu Program Normal Surcea

Mikes Kelemen Általános Iskola (Zágon) - Școala Gimnazială "Mikes Kelemen" Zagon

Szabó Kati Óvoda (Zágon) - Grădinița cu Program Normal "Szabó Kati" Zagon

Papolci Általános Iskola (Papolc) - Școala Gimnazială Păpăuți

1-es számú Óvoda (Papolc) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Păpăuți

 
   
(c) Erdélyi Magyar Adatbank 1999-2020
Impresszum | Médiaajánlat | Adatvédelmi záradék