Márton János
Romániai magyar
közoktatási kataszter 2017-2018
 

 
 
 
  kataszterek    » Romániai magyar közoktatási kataszter 2017-2018
iskolák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
óvodák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
település

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
 
       

  kapcsolódik  
 
» az adatbázisról




   
keresés
 
       
   
index

Alexandru Ioan Cuza Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" Târgu Mureș

19-es számú (Besei) Elemi Iskola (Marosvásárhely) - Școala Primară Nr. 19 Beșa, Târgu Mureș

12-es számú Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 12 Târgu Mureș

11-es számú Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 11 Târgu Mureș

Aurel Persu Szakképző Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Tehnologic "Aurel Persu" Târgu Mureș

Avram Iancu Szakképző Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Tehnologic "Avram Iancu" Târgu Mureș

Bolyai Farkas Elméleti Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Târgu Mureș

Dacia Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Dacia" Târgu Mureș

Pițigoi-Cinege Óvoda (Marosvásárhely) - Grădiniţa cu Program Normal "Piţigoi - Cinege" Tîrgu Mureş

10-es számú Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 10 Târgu Mureș

Dr. Bernády György Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Dr. Bernády György" Târgu Mureș

Elektromaros Szakképző Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Tehnologic "Electromureș" Târgu Mureș

Paradisul Copilăriei Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Paradisul Copilăriei" Târgu Mureș

Europa Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Europa" Târgu Mureș

Mesekuckó Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Căsuța Din Povești" Târgu Mureș

Friedrich Schiller Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Friedrich Schiller" Târgu Mureș

Napsugár Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Raza de Soare" Târgu Mureș

Gheorghe Şincai Szakképző Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Tehnologic "Gheorghe Șincai" Târgu Mureș

George Coșbuc Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "George Coșbuc" Târgu Mureș

Erdőcske Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Codrișor" Târgu Mureș

II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Teologic Romano-Catolic " II. Rákóczi Ferenc" Târgu Mureș

Ion Vlasiu Szakképző Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Tehnologic "Ion Vlasiu" Târgu Mureș

Liviu Rebreanu Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Liviu Rebreanu" Târgu Mureș

Méhecske Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Albinuța" Târgu Mureș

Szentjánosbogár Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Licurici" Târgu Mureș

Fecske Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Rândunica" Târgu Mureș

Marosvásárhelyi Művészeti Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Vocațional de Artă Târgu Mureș

Marosvásárhelyi Református Kollégium (Marosvásárhely) - Liceul Vocațional Reformat Târgu Mureș

Mihai Eminescu Tanítóképző Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Vocațional Pedagogic "Mihai Eminescu" Târgu Mureș

11-es számú Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 11 Târgu Mureș

Mihai Viteazul Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Târgu Mureș

Csodálatos Liget Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Dumbrava Minunată" Târgu Mureș

Nicolae Bălcescu Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Târgu Mureș

Romulus Guga Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Romulus Guga" Târgu Mureș

20-as számú Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 20 Târgu Mureș

Serafim Duicu Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Serafim Duicu" Târgu Mureș

8-as számú Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 8 Tîrgu Mures

12-es számú Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Târgu Mureș

Szász Adalbert Sportlíceum (Marosvásárhely) - Liceul cu Program Sportiv "Szász Adalbert" Târgu Mureș

Traian Vuia Szakképző Líceum (Marosvásárhely) - Liceul Tehnologic "Traian Vuia" Târgu Mureș

9-es számú Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 9 Târgu Mureș

Tudor Vladimirescu Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Târgu Mureș

7-es számú Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială Nr. 7 Târgu Mureș

Unirea Főgimnázium (Marosvásárhely) - Colegiul Național "Unirea" Târgu Mureș

6-os számú Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 6 Târgu Mureș

Gyerekvilág Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Lumea Copiilor" Târgu Mureș

Arlechino Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Arlechino" Târgu Mureș

16-os számú Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 16 Târgu Mureș

15-ös számú Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 15 Târgu Mureș

Manpel Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Manpel" Târgu Mureș

Omega Általános Iskola (Marosvásárhely) - Școala Gimnazială "Omega" Tîrgu Mureş

Pinocchio Keresztény Kreatív Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădiniţa Creştină Creativă "Pinocchio" cu Program Prelungit Tîrgu Mureş

Stefánia Napköziotthonos Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Prelungit "Ștefania" Târgu Mureș

4-es számú Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 4 Târgu Mureș

3-as számú Óvoda (Marosvásárhely) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Târgu Mureș

Henri Coandă Szakképző Posztlíceális Iskola (Marosvásárhely) - Școala Tehnică Postliceală "Henri Coandă" Târgu Mureș

1-es számú Inkluzív Oktatási Központ (Marosvásárhely) - Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Nr. 1 Târgu Mureș

2-es számú Inkluzív Oktatási Központ (Marosvásárhely) - Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Nr. 2 Târgu Mureș

Andrei Bârseanu Elméleti Líceum (Dicsőszentmárton) - Liceul Teoretic "Andrei Bârseanu" Târnăveni

Traian Általános Iskola (Dicsőszentmárton) - Școala Gimnazială "Traian" Târnăveni

4-es számú Napköziotthonos Óvoda (Dicsőszentmárton) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 4 Târnăveni

5-ös számú Óvoda (Dicsőszentmárton) - Grădinița cu Program Normal Nr. 5 Târnăveni

Szent György Szakképző Líceum (Erdőszentgyörgy) - Liceul Tehnologic "Sfântul Gheorghe" Sângeorgiu de Pădure

Erdőszentgyörgyi Napköziotthonos Óvoda (Erdőszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit Sângeorgiu de Pădure

Erdőszentgyörgyi Óvoda (Erdőszentgyörgy) - Grădinița cu Program Normal Sângeorgiu de Pădure

Bözödi György Általános Iskola (Bözöd) - Școala Gimnazială Bezid

Bözödi Óvoda (Bözöd) - Grădinița cu Program Normal Bezid

1-es számú Általános Iskola (Marosludas) - Școala Gimnazială Nr. 1 Luduș

1-es számú Szakképző Líceum (Marosludas) - Liceul Tehnologic Nr. 1 Luduș

Elvarázsolt Házikó Napköziotthonos Óvoda (Marosludas) (Marosludas) - Grădinița cu Program Prelungit "Căsuța Fermecată" Luduș

1-es számú Napköziotthonos Óvoda (Marosludas) - Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 1 Luduş

Elvarázsolt Házikó Napköziotthonos Óvoda (Marosludas) (Andrássytelep) - Grădinița cu Program Prelungit "Căsuța Fermecată" Luduș

Andrássytelepi Óvoda (Andrássytelep) - Grădiniţa cu Program Normal Roşiori

Samuil Micu Elméleti Líceum (Nagysármás) - Liceul Teoretic "Samuil Micu" Sărmașu

1-es számú Óvoda (Nagysármás) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Sărmașu

Bocskai István Elméleti Líceum (Nyárádszereda) - Liceul Teoretic "Bocskai István" Miercurea Nirajului

Deák Farkas Általános Iskola (Nyárádszereda) - Școala Gimnazială "Deák Farkas" Miercurea Nirajului

Nyárádszentannai Elemi Iskola (Nyárádszereda) - Școala Primară Sântana Nirajului

Demeterfalvi Elemi Iskola (Demeterfalva) - Școala Primară Dumitreştii

Sárdi Általános Iskola (Sárd) - Școala Gimnazială Şardu Nirajului

Sárdi Óvoda (Sárd) - Grădinița cu Program Normal Şardu Nirajului

Székelytompai Elemi Iskola (Székelytompa) - Școala Primară Tâmpa

Székelytompai Óvoda (Székelytompa) - Grădinița cu Program Normal Tâmpa

Emil Drăgan Általános Iskola (Nyárádtő) (Nyárádtő) - Școala Gimnazială "Emil Drăgan" Ungheni

Nyárádtői Óvoda (Nyárádtő) - Grădinița cu Program Normal Ungheni

Radnóti Szakképző Líceum (Radnót) (Radnót) - Liceul Tehnologic Iernut

Radnóti Általános Iskola (Radnót) - Școala Gimnazială Iernut

Radnóti Szakképző Líceum (Radnót) (Radnót) - Liceul Tehnologic Iernut

Radnóti Óvoda (Radnót) - Grădinița cu Program Normal Iernut

Aurel Mosora Általános Iskola (Segesvár) - Școala Gimnazială "Aurel Mosora" Sighișoara

2-es számú Napköziotthonos Óvoda (Segesvár) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Sighișoara

Mircea Eliade Főgimnázium (Segesvár) - Colegiul Național "Mircea Eliade" Sighișoara

Miron Neagu Általános Iskola (Segesvár) (Szőlőskert) - Școala Gimnazială "Miron Neagu" Sighișoara

Szőlőhegyi Elemi Iskola (Szőlőskert) - Școala Primară Dealul Viilor

Victor Jinga Általános Iskola (Segesvár) (Segesvár) - Școala Gimnazială "Victor Jinga" Sighișoara

6-os számú Óvoda (Segesvár) - Grădiniţa cu Program Normal Nr. 6 Sighişoara

Alexandru Ceușianu Általános Iskola (Szászrégen) - Școala Gimnazială "Alexandru Ceușianu" Reghin

Augustin Maior Általános Iskola (Szászrégen) - Școala Gimnazială "Augustin Maior" Reghin

Florea Bogdan Általános Iskola (Szászrégen) - Școala Gimnazială "Florea Bogdan" Reghin

Lucian Blaga Szakképző líceum (Szászrégen) - Liceul Tehnologic "Lucian Blaga" Reghin

Petru Maior Szakképző Líceum (Szászrégen) - Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin

4-es számú Napköziotthonos Óvoda (Szászrégen) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 4 Reghin

7-es számú Óvoda (Szászrégen) - Grădinița cu Program Normal Nr. 7 Reghin

3-as számú Napköziotthonos Óvoda (Szászrégen) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3 Reghin

3-as számú Óvoda (Szászrégen) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Reghin

5-ös számú Napköziotthonos Óvoda (Szászrégen) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5 Reghin

1-as számú Óvoda (Szászrégen) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Reghin

2-es számú Óvoda (Szászrégen) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Reghin

3-as számú Inkluzív Oktatási Központ (Szászrégen) - Centrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 3. Reghin

S. Illyés Lajos Általános Iskola (Szováta) - Școala Gimnazială "S. Illyés Lajos" Sovata

3-as számú Óvoda (Szováta) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Sovata

2-es számú Napköziotthonos Óvoda (Szováta) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Sovata

Szakadáti Elemi Iskola (Szakadát) - Școala Primară Săcădatu de Jos

Domokos Kázmér Szakképző Líceum (Szováta) - Liceul Tehnologic "Domokos Kázmér" Sovata

2-es számú Általános Iskola (Szováta) - Școala Gimnazială Nr. 2 Sovata

3-as számú Elemi Iskola (Szováta) - Școala Primară Nr. 3 Sovata

1-es számú Napköziotthonos Óvoda (Szováta) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Sovata

Illyésmezői Elemi Iskola (Illyésmező) - Școala Primară Ilieși

4-es számú Általános Iskola (Abafája) - Școala Gimnazială Nr. 4 Apalina Reghin

Ádámosi Általános Iskola (Ádámos) (Ádámos) - Școala Gimnazială Adămuș

Ádámosi Óvoda (Ádámos) - Grădinița cu Program Normal Adămuș

Ádámosi Általános Iskola (Ádámos) (Küküllődombó) - Școala Gimnazială Adămuș

Küküllődombói Általános Iskola (Küküllődombó) - Școala Gimnazială Dâmbău

Ádámosi Általános Iskola (Ádámos) (Küküllődombó) - Școala Gimnazială Adămuș

Küküllődombói Óvoda (Küküllődombó) - Grădinița cu Program Normal Dâmbău

Ádámosi Általános Iskola (Ádámos) (Magyarkirályfalva) - Școala Gimnazială Adămuș

Magyarkirályfalvi Elemi Iskola (Magyarkirályfalva) - Școala Primară Crăiești

Ádámosi Általános Iskola (Ádámos) (Magyarkirályfalva) - Școala Gimnazială Adămuș

Magyarkirályfalvi Óvoda (Magyarkirályfalva) - Grădinița cu Program Normal Crăiești Adămuș

Ádámosi Általános Iskola (Ádámos) (Sövényfalva) - Școala Gimnazială Adămuș

Sövényfalvi Óvoda (Sövényfalva) - Grădinița cu Program Normal Cornești Adămuș

Ákosfalvi Általános Iskola (Ákosfalva) - Școala Gimnazială Acățari

Ákosfalvi Óvoda (Ákosfalva) - Grădinița cu Program Normal Acățari

Göcsi Elemi Iskola (Göcs) - Școala Primară Găiești

Kisgörgényi Óvoda (Kisgörgény) - Grădinița cu Program Normal Gruișor

Nyárádszentbenedeki Elemi Iskola (Nyárádszentbenedek) - Școala Primară Murgești

Harasztkeréki Általános Iskola (Harasztkerék) - Școala Gimnazială Roteni

Harasztkeréki Óvoda (Harasztkerék) - Grădinița cu Program Normal Roteni

Cserefalvi Elemi Iskola (Cserefalva) - Școala Primară Stejeriș

Szövérdi Elemi Iskola (Szövérd) - Școala Primară Suveica

Székelycsókai Elemi Iskola (Székelycsóka) - Școala Primară Corbești

Székelyvajai Elemi Iskola (Székelyvaja) - Școala Primară Vălenii

Kiss Gergely Általános Iskola (Backamadaras) - Școala Gimnazială "Kiss Gergely" Păsăreni

Backamadarasi Óvoda (Backamadaras) - Grădinița cu Program Normal Păsăreni

Szentgericei Elemi Iskola (Szentgerice) - Școala Primară Gălăţeni

Szentgericei Óvoda (Szentgerice) - Grădinița cu Program Normal Gălăţeni

Török János Általános Iskola (Balavásár) - Școala Gimnazială "Török János" Bălăușeri

Balavásári Óvoda (Balavásár) - Grădinița cu Program Normal Bălăuşeri

Egrestői Elemi Iskola (Egrestő) - Școala Primară Agrișteu

Sámuel József Általános Iskola (Kend) - Școala Gimnazială "Sámuel József" Chendu

1-es számú Óvoda (Kend) - Grădinița cu Program Normal Chendu Nr. 1

Pál Gyula Elemi Iskola (Szentdemeter) - Școala Primară "Pál Gyula" Dumitreni

Bátosi Általános Iskola (Bátos) - Școala Gimnazială Batoș

Beresztelkei Általános Iskola (Beresztelke) - Școala Gimnazială Breaza

Kisfülpösi Elemi Iskola (Kisfülpös) - Școala Primară Filpișu Mic

Magyarfülpösi Elemi Iskola (Magyarfülpös) - Școala Primară Filpișu Mare

Bonyhai Általános Iskola (Bonyha) - Școala Gimnazială Bahnea

Bonyhai Óvoda (Dányán) - Grădinița cu Program Normal Bahnea

Gógáni Általános Iskola (Gógán) - Școala Gimnazială Gogan

Leppendi Elemi Iskola (Leppend) - Școala Primară Lepindea

Dósa Dániel Általános Iskola (Búzásbesenyő) - Școala Gimnazială "Dósa Dániel" Valea Izvoarelor

Búzásbesenyői Óvoda (Búzásbesenyő) - Grădinița cu Program Normal Valea Izvoarelor

Kerelőszentpáli Általános Iskola (Kerelőszentpál) - Școala Gimnazială Sânpaul

Kerelőszentpáli Óvoda (Kerelőszentpál) - Grădinița cu Program Normal Sânpaul

Cintosi Általános Iskola (Cintos) (Csekelaka) - Școala Gimnazială Ațințis

Csekelaki Elemi Iskola (Csekelaka) - Școala Primară Cecalaca

Cintosi Általános Iskola (Cintos) (Istvánháza) - Școala Gimnazială Ațințis

Istvánházi Elemi Iskola (Istvánháza) - Școala Primară Iştihaza

Csíkfalvi Általános Iskola (Csíkfalva) - Școala Gimnazială Vărgata

Búzaházi Elemi Iskola (Búzaháza) - Școala Primară Grâușorul

Jobbágyfalvi Elemi Iskola (Jobbágyfalva) - Școala Primară Valea

Nyárádszentmártoni Elemi Iskola (Nyárádszentmárton) - Școala Primară Mitrești

Vadadi Elemi Iskola (Vadad) - Școala Primară Vadu

Désfalvi Általános Iskola (Désfalva) - Școala Gimnazială Deaj

Désfalvi Óvoda (Désfalva) - Grădinița cu Program Normal Deaj

Haranglábi Általános Iskola (Harangláb) - Școala Gimnazială Hăranglab

Haranglábi Óvoda (Harangláb) - Grădinița cu Program Normal Hărănglab

Mikefalvi Elemi Iskola (Mikefalva) - Școala Primară Mica

Belle József Általános Iskola (Szászcsávás) - Școala Gimnazială "Belle József" Ceuaș

Faragói Általános Iskola (Faragó) (Tancs) - Școala Gimnazială Fărăgău

Tancsi Általános Iskola (Tancs) - Școala Gimnazială Tonciu

Fehéregyházi Általános Iskola (Fehéregyháza) - Școala Gimnazială Albești

Fehéregyházi Óvoda (Fehéregyháza) - Grădinița cu Program Normal Albești

Búni Általános Iskola (Bún) - Școala Gimnazială Boiu

Búni Óvoda (Bún) - Grădinița cu Program Normal Boiu

Teleki Domokos Általános Iskola (Gernyeszeg) - Școala Gimnazială "Teleki Domokos" Gornești

Gerenyeszegi Óvoda (Gernyeszeg) - Grădinița cu Program Normal Gornești

Erdőcsinádi Általános Iskola (Erdőcsinád) - Școala Gimnazială Pădureni

Körtvélyfáji Általános Iskola (Körtvélyfája) - Şcoala Gimnazială Periş

Körtvélyfáji Óvoda (Körtvélyfája) - Grădiniţa cu Program Normal Periş

Magyarpéterlakai Elemi Iskola (Magyarpéterlaka) - Şcoala Primară Petrilaca de Mureş

Marosjárai Elemi Iskola (Marosjára) - Școala Primară Iara de Mureș

Görgényszentimrei Erdészeti Szakgimnázium (Görgényszentimre) (Görgényüvegcsűr) - Colegiul Silvic Gurghiu

Görgényüvegcsűri Általános Iskola (Görgényüvegcsűr) - Şcoala Gimnazială Glăjărie

Görgényszentimrei Erdészeti Szakgimnázium (Görgényszentimre) (Görgényüvegcsűr) - Colegiul Silvic Gurghiu

Görgényüvegcsűri Óvoda (Görgényüvegcsűr) - Grădiniţa cu Program Normal Glăjărie

Gyulakutai Általános Iskola (Gyulakuta) - Școala Gimnazială Fântânele

Gyulakutai Óvoda (Gyulakuta) - Grădinița cu Program Normal Fântânele

Gyulakutai Napköziotthonos Óvoda (Gyulakuta) - Grădinița cu Program Prelungit Fântânele

Bordosi Elemi Iskola (Bordos) - Școala Primară Bordoșiu

Havadtői Elemi Iskola (Havadtő) - Școala Primară Viforoasa

Havadtői Óvoda (Havadtő) - Grădinița cu Program Normal Viforoasa

Kelementelki Általános Iskola (Kelementelke) - Școala Gimnazială Călimăneşti

Kelementelki Óvoda (Kelementelke) - Grădinița cu Program Normal Călimăneşti

Ravai Elemi Iskola (Rava) - Școala Primară Roua

Havadi Általános Iskola (Havad) - Școala Gimnazială Neaua

Gegesi Elemi Iskola (Geges) - Școala Primară Ghinești

Rigmányi Elemi Iskola (Rigmány) - Școala Primară Rigmani

Vadasdi Elemi Iskola (Vadasd) - Școala Primară Vădaș

Petre N. Popescu Általános Iskola (Héjjasfalva) - Școala Gimnazială "Petre N. Popescu" Vânători

Héjjasfalvi Óvoda (Héjjasfalva) - Grădinița cu Program Normal Vânători

Szederjesei Elemi Iskola (Szederjes) - Școala Primară Mureni

Benedek Elek Általános Iskola (Jedd) - Școala Gimnazială "Benedek Elek" Livezeni

Jeddi Óvoda (Jedd) - Grădinița cu Program Normal Livezeni

Kebelei Elemi Iskola (Kebele) - Școala Primară Sânișor

Petres Kálmán Általános Iskola (Jobbágytelke) - Școala Gimnazială "Petres Kálmán" Sâmbriaş

Ehedi Elemi Iskola (Ehed) - Școala Primară Ihod

Iszlói Elemi Iskola (Iszló) - Școala Primară Isla

Székelyhodosi Elemi Iskola (Székelyhodos) - Școala Primară Hodoșa

Mátyus István Általános Iskola (Kibéd) - Școala Gimnazială "Mátyus István" Chibed

Kibédi Óvoda (Kibéd) - Grădinița cu Program Normal Chibed

Kóródszentmártoni Általános Iskola (Kóródszentmárton) - Școala Gimnazială Coroisânmărtin

Tholdalagi Mihály Általános Iskola (Koronka) - Școala Gimnazială "Tholdalagi Mihály" Corunca

Koronkai Óvoda (Koronka) - Grădinița cu Program Normal Corunca

Rákossi Lajos Általános Iskola (Lukafalva) - Școala Gimnazială "Rákossi Lajos" Gheorghe Doja

Lukafalvi Óvoda (Lukafalva) - Grădinița cu Program Normal Gheorghe Doja

Lőrincfalvi Elemi Iskola (Lőrincfalva) - Școala Primară Leordeni

Teremiújfalui Elemi Iskola (Teremiújfalu) - Școala Primară Satu Nou

Teremiújfalui Óvoda (Teremiújfalu) - Grădinița cu Program Normal Satu Nou

Magyarbükkösi Általános Iskola (Magyarbükkös) (Magyarózd) - Școala Gimnazială Bichiș

Magyarózdi Általános Iskola (Magyarózd) - Școala Gimnazială Ozd

Magyarbükkösi Általános Iskola (Magyarbükkös) (Magyarózd) - Școala Gimnazială Bichiș

Magyarózdi Óvoda (Magyarózd) - Grădinița cu Program Normal Ozd

Palkó Attila Általános Iskola (Magyaró) - Școala Gimnazială "Palkó Attila" Aluniș

Magyarói Óvoda (Magyaró) - Grădinița cu Program Normal Aluniș

Fickópataki Elemi Iskola (Fickópataka) - Școala Primară Fițcău

Holtmarosi Elemi Iskola (Holtmaros) - Grădinița cu Program Normal Lunca Mureșului

Wesselényi Miklós Általános Iskola (Makfalva) - Școala Gimnazială "Wesselényi Miklós" Ghindari

Makfalvi Óvoda (Makfalva) - Grădinița cu Program Normal Ghindari

Hármasfalui Általános Iskola (Hármasfalu) - Școala Gimnazială Trei Sate

Hármasfalui Óvoda (Hármasfalu) - Grădinița cu Program Normal Trei Sate

Székelyabodi Elemi Iskola (Székelyabod) - Școala Primară Abud

Szolokmai Elemi Iskola (Szolokma) - Școala Primară Solocma

Marosbogáti Általános Iskola (Marosbogát) - Școala Gimnazială Bogata

Marosbogáti Óvoda (Marosbogát) - Grădinița cu Program Normal Bogata

Marosfelfalui Általános Iskola (Marosfelfalu) - Școala Gimnazială Suseni

Marosfelfalui Óvoda (Marosfelfalu) - Grădinița cu Program Normal Suseni

Maroskeresztúri Általános Iskola (Maroskeresztúr) - Școala Gimnazială Cristești

Maroskeresztúri Óvoda (Maroskeresztúr) - Grădinița cu Program Normal Cristești

Székelykakasdi Elemi Iskola (Székelykakasd) - Școala Primară Vălureni

Székelykakasdi Óvoda (Székelykakasd) - Grădinița cu Program Normal Vălureni

Adorjáni Károly Általános Iskola (Marossárpatak) - Școala Gimnazială "Adorjáni Károly" Glodeni

Marossárpataki Óvoda (Marossárpatak) - Grădinița cu Program Normal Glodeni

Pókakeresztúri Elemi Iskola (Pókakeresztúr) - Școala Primară Păcureni

Pókai Elemi Iskola (Póka ) - Școala Primară Păingeni

Marosugrai Általános Iskola (Marosugra) - Școala Gimnazială Ogra

Marosugrai-oláhdellői Óvoda (Marosugra) - Grădinița cu Program Normal Ogra-Dileu Vechi

Kemény János Általános Iskola (Marosvécs) - Școala Gimnazială "Kemény János" Brâncoveneşti

Marosvécsi Óvoda (Marosvécs) - Grădinița cu Program Normal Brâncoveneşti

Disznajói Elemi Iskola (Disznajó) - Școala Primară Vălenii de Mureș

Disznajói Óvoda (Disznajó) - Grădinița cu Program Normal Vălenii de Mureș

Ion Chinezu Általános Iskola (Marosszentanna) - Școala Gimnazială "Ion Chinezu" Sântana de Mureș

Maroszentannai Napköziotthonos Óvoda (Marosszentanna) - Grădinița cu Program Prelungit Sântana de Mureș

Udvarfalvi Elemi Iskola (Udvarfalva) - Școala Primară Curteni

Udvarfalvi Óvoda (Udvarfalva) - Grădinița cu Program Normal Curteni

Várhegyi Óvoda (Várhegy) - Grădinița cu Program Normal Chinari

Szent György Általános Iskola (Marosszentgyörgy) - Școala Gimnazială "Sfântul Gheorghe" Sângeorgiu de Mureș

2-es számú Óvoda (Marosszentgyörgy) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Sângeorgiu de Mureș

Bambi Napköziotthonos Óvoda (Marosszentgyörgy) - Grădinița cu Program Prelungit "Bambi" Sângeorgiu de Mureș

Csejdi Elemi Iskola (Csejd) - Școala Primară Cotuș

Csejdi Óvoda (Csejd) - Grădinița cu Program Normal Cotuș

Marosszentkirályi Általános Iskola (Marosszentkirály) - Școala Gimnazială Sâncraiu de Mureş

Marosszentkirályi Óvoda (Marosszentkirály) - Grădinița cu Program Normal Sâncraiu de Mureş

Márkodi Általános Iskola (Márkod) - Școala Gimnazială Mărculeni

Berekesztúri Elemi Iskola (Berekeresztúr) - Școala Primară Bâra

Nyárádszentimrei Elemi Iskola (Nyárádszentimre) - Școala Primară Eremieni

Seprődi Elemi Iskola (Seprőd) - Școala Primară Drojdii

Székelyberei Elemi Iskola (Székelybere) - Școala Primară Bereni

Mezőbándi Szakképző Líceum (Mezőbánd) - Liceul Tehnologic Band

Mezőbándi Óvoda (Mezőbánd) - Grădinița cu Program Normal Band

Mezőbodoni Általános Iskola (Mezőbodon) - Școala Gimnazială Papiu Ilarian

Mezőbodoni Óvoda (Mezőbodon) - Grădinița cu Program Normal Papiu Ilarian

Urszajatelepi Elemi Iskola (Urszajatelep) - Şcoala Primară Ursoaia

Dr. Lindt Elméleti Líceum (Mezőfele) - Liceul Teoretic "Dr. Lind" Câmpenița

Mezőcsávási Általános Iskola (Mezőcsávás) - Școala Gimnazială Ceuașu de Câmpie

Galambodi Elemi Iskola (Galambod) - Școala Primară Porumbeni

Mezőfelei Elemi Iskola (Mezőfele) - Școala Primară Câmpenița

Mezőkölpényi Elemi Iskola (Mezőkölpény) - Școala Primară Culpiu

Szabédi László Általános Iskola (Szabéd) - Școala Gimnazială "Szabédi László" Săbed

Szabédi Óvoda (Szabéd) - Grădinița cu Program Normal Săbed

Pataky Ágota Általános Iskola (Mezőmadaras) - Școala Gimnazială "Pataky Ágota" Mădăraș

Mezőmadarasi Óvoda (Mezőmadaras) - Grădinița cu Program Normal Mădăraş

Szénáságyi Elemi Iskola (Szénáságy) - Școala Primară Fânaţele Mădăraşului

Kádár Márton Általános Iskola (Mezőpanit) - Școala Gimnazială "Kádár Márton" Pănet

Mezőpaniti Óvoda (Mezőpanit) - Grădinița cu Program Normal Pănet

Csittszentiváni Általános Iskola (Csittszentiván) - Școala Gimnazială Sântioana de Mureș

Csittszentiváni Óvoda (Csittszentiván) - Grădiniţa cu Program Normal Sântioana de Mureş

Harcói Óvoda (Harcó) - Grădinița cu Program Normal Hărțău

Mezőbergenyei Általános Iskola (Mezőbergenye) - Școala Gimnazială Berghia

Mezőbergenyei Óvoda (Mezőbergenye) - Grădinița cu Program Normal Berghia

Székelykövesdi Elemi Iskola (Székelykövesd) - Școala Primară Cuieșd

Mezősámsondi Általános Iskola (Mezősámsond) - Școala Gimnazială Șincai

Mezősámsondi Óvoda (Mezősámsond) - Grădinița cu Program Normal Șincai

Szentiváni Mihály Általános Iskola (Nyárádgálfalva) - Școala Gimnazială "Szentiváni Mihály" Găleşti

Nyárádszentlászlói Elemi Iskola (Nyárádszentlászló) - Școala Primară Sânvăsii

Nyomáti Elemi Iskola (Nyomát) - Școala Primară Maiad

Szentháromsági Általános Iskola (Szentháromság) - Școala Gimnazială Troiţa

1-es számú Általános Iskola (Nyárádkarácson) - Școala Gimnazială Nr. 1 Crăciunești

2-es számú Elemi Iskola (Nyárádkarácson) - Școala Primară Nr. 2 Crăciunești

1-es számú Óvoda (Nyárádkarácson) - Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Crăciunești

2-es számú Óvoda (Csiba) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Nicolești - Ciba

Fintaházai Elemi Iskola (Fintaháza) - Școala Primară Cinta

3-as számú Óvoda (Folyfalva) - Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Crăciuneşti - Foi

Hagymásbodoni Elemi Iskola (Hagymásbodon) - Școala Primară Budiu Mic

Kovásznai Sándor Általános Iskola (Somosd) - Școala Gimnazială Cornești

Nyárádmagyarósi Általános Iskola (Nyárádmagyarós) - Școala Gimnazială Măgherani

Nyárádselyei Elemi Iskola (Nyárádselye) - Școala Primară Şilea Nirajului

Torboszlói Óvoda (Torboszló) - Grădinița cu Program Normal Torba

Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola (Nyárádremete) - Școala Gimnazială "Dr. Nyulas Ferenc" Eremitu

Nyárádremetei Óvoda (Nyárádremete) - Grădinița cu Program Normal Eremitu

Deményházi Elemi Iskola (Deményháza) - Școala Primară Dămieni

Mikházi Elemi Iskola (Mikháza) - Școala Primară Călugareni

Mikházi Óvoda (Mikháza) - Grădinița cu Program Normal Călugareni

Nyárádköszvényesi Általános Iskola (Nyárádköszvényes) - Școala Gimnazială Mătrici

Nyárádköszvényesi Óvoda (Nyárádköszvényes) - Grădinița cu Program Normal Mătrici

Vérmezői Elemi Iskola (Vármező) - Școala Primară Câmpu Cetății

Szent Miklós Általános Iskola (Oláhszentlászló) (Héderfája) - Școala Gimnazială "Sf. Nicolae" Laslău Mare

Bordi András Általános Iskola (Héderfája) - Școala Gimnazială "Bordi András" Idrifaia

Szent Miklós Általános Iskola (Oláhszentlászló) (Héderfája) - Școala Gimnazială "Sf. Nicolae" Laslău Mare

Héderfájai Óvoda (Héderfája) - Grădinița cu Program Normal Idrifaia

Szent Miklós Általános Iskola (Oláhszentlászló) (Küküllőszéplak) - Școala Gimnazială "Sf. Nicolae" Laslău Mare

Küküllőszéplaki Elemi Iskola (Küküllőszéplak) - Școala Primară Suplac

Sáromberki Szakképző Líceum (Sáromberke) - Liceul Tehnologic Dumbrăvioara

Sáromberki Általános Iskola (Sáromberke) - Școala Gimnazială Dumbrăvioara

Sáromberki Óvoda (Sáromberke) - Grădinița cu Program Normal Dumbrăvioara

Iklándi Elemi Iskola (Ikland) - Școala Primară Icland

Apafi Mihály Általános Iskola (Nagyernye) - Școala Gimnazială "Apafi Mihály" Ernei

Székelykáli Általános Iskola (Székelykál) - Școala Gimnazială Călușeri

Székesi Elemi Iskola (Székes) - Școala Primară Săcareni

Sóváradi Általános Iskola (Sóvárad) - Școala Gimnazială Sărățeni

Sóváradi Óvoda (Sóvárad) - Grădinița cu Program Normal Sărățeni

Szászbogácsi Általános Iskola (Szászbogács) (Magyarsáros) - Școala Gimnazială Băgaciu

Magyarsárosi Általános Iskola (Magyarsáros) - Școala Gimnazială Deleni

Szásznádasi Általános Iskola (Szásznádas) - Școala Gimnazială Nadeș

Székelyvéckei Általános Iskola (Székelyvécke) - Școala Gimnazială Vețca

Székelyvéckei Óvoda (Székelyvécke) - Grădinița cu Program Normal Vețca

Magyarzsákodi Elemi Iskola (Magyarzsákod) - Școala Primară Jacodu

Székelyszállási Óvoda (Székelyszállás) - Grădinița cu Program Normal Sălașuri

Vajdaszentiványi Általános Iskola (Vajdaszentivány) - Școala Gimnazială Voivodeni

Vajdaszentiványi Óvoda (Vajdaszentivány) - Grădinița cu Program Normal Voivodeni

Fogarasi Sámuel Általános Iskola (Vámosgálfalva) - Școala Gimnazială "Fogarasi Sámuel" Găneşti

Vámosgálfalvi Óvoda (Vámosgálfalva) - Grădinița cu Program Normal Găneşti

Szőkefalvi Elemi Iskola (Szőkefalva) - Școala Primară Seuca

Szőkefalvi Óvoda (Szőkefalva) - Grădinița cu Program Normal Seuca

Küküllőpócsfalvi Óvoda (Küküllőpócsfalva) - Grădinița cu Program Normal Păucişoara

 
   
(c) Erdélyi Magyar Adatbank 1999-2020
Impresszum | Médiaajánlat | Adatvédelmi záradék