Márton János
Romániai magyar
közoktatási kataszter 2017-2018
 

 
 
 
  kataszterek    » Romániai magyar közoktatási kataszter 2017-2018
iskolák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
óvodák

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
település

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

 
 
       

  kapcsolódik  
 
» az adatbázisról




   
keresés
 
       
   
index

10-es számú Általános Iskola (Szatmárnémeti) - Școala Gimnazială Nr. 10 Satu Mare

Aurel Popp Művészeti Líceum (Szatmárnémeti) - Liceul de Arte "Aurel Popp" Satu Mare

Avram Iancu Általános Iskola (Szatmárnémeti) - Școala Gimnazială "Avram Iancu" Satu Mare

Bălcescu-Petőfi Általános Iskola (Szatmárnémeti) - Școala Gimnazială "Bălcescu-Petofi" Satu Mare

Constantin Brâncuși Szakközépiskola (Szatmárnémeti) - Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuși" Satu Mare

Dr. Vasile Lucaciu Általános Iskola (Szatmárnémeti) - Școala Gimnazială "Dr. Vasile Lucaciu" Satu Mare

Elisa Zamfirescu Szakgimnázium (Szatmárnémeti) - Colegiul Tehnic "Elisa Zamfirescu" Satu Mare

George Emil Palade Élelmiszeripari Szakképző Líceum (Szatmárnémeti) - Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară "George Emil Palade" Satu Mare

Gheorghe Dragoș Gazdasági Főgimnázium (Szatmárnémeti) - Colegiul Economic "Gheorghe Dragoș" Satu Mare

Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum (Szatmárnémeti) - Liceul Teologic Romano-Catolic "Hám János " Satu Mare

Ion Creangă Általános Iskola (Szatmárnémeti) - Școala Gimnazială "Ion Creangă" Satu Mare

Kölcsey Ferenc Főgimnázium (Szatmárnémeti) - Colegiul Național "Kölcsey Ferenc " Satu Mare

29-es számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 29 Satu Mare

Mircea Eliade Általános Iskola (Szatmárnémeti) - Școala Gimnazială "Mircea Eliade" Satu Mare

Szatmárnémeti Református Gimnázium (Szatmárnémeti) - Liceul Reformat Satu Mare

24-es számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 24 Satu Mare

Unio-Traian Vuia Szakgimnázium (Szatmárnémeti) - Colegiul Tehnic "Unio-Traian Vuia" Satu Mare

5-ös számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5 Satu Mare

Caritas Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit "Caritas" Satu Mare

6-os számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 6 Satu Mare

15-ös számú Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Normal Nr. 15 Satu Mare

9-es számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9 Satu Mare

11-es számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 11 Satu Mare

21-es számú Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Normal Nr. 21 Satu Mare

13-as számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 13 Satu Mare

33-as számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 33 Satu Mare

Gulliver Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit "Guliver" Satu Mare

Samus Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit "Samus" Satu Mare

Kedvesem Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit "Draga Mea" Satu Mare

Kisvitéz Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit "Voinicelul" Satu Mare

15-ös számú Napköziotthonos Óvoda (Szatmárnémeti) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 15 Satu Mare

Szatmárnémeti Inkluzív Oktatási Központ (Szatmárnémeti) - Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Satu Mare

Erdődi Szakképző Líceum (Erdőd) - Liceul Tehnologic Ardud

Erdődi Napköziotthonos Óvoda (Erdőd) - Grădinița cu Program Prelungit Ardud

Erdődi Óvoda (Erdőd) - Grădinița cu Program Normal Ardud

1-es számú Általános Iskola (Nagykároly) - Școala Gimnazială Nr. 1 Carei

6-os számú Napköziotthonos Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 6 Carei

3-as számú Általános Iskola (Nagykároly) - Școala Gimnazială Nr. 3 Carei

Iuliu Maniu Szakgimnázium (Nagykároly) - Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu" Carei

Kalazanci Szent József Római Katolikus Líceum (Nagykároly) - Liceul Romano-Catolic "Josephus Calasantius" Carei

Nagykárolyi Elméleti Líceum (Nagykároly) - Liceul Teoretic Carei

Simion Bărnuțiu Szakképző Líceum (Nagykároly) - Liceul Tehnologic "Simion Bărnuțiu" Carei

Vasile Lucaciu Általános Iskola (Nagykároly) - Școala Gimnazială "Vasile Lucaciu" Carei

9-es számú Napköziotthonos Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9 Carei

1-es számú Napköziotthonos Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Carei

5-ös számú Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Normal Nr. 5 Carei

7-es számú Napköziotthonos Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 7 Carei

2-es számú Napköziotthonos Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Carei

10-es számú Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Normal Nr. 10 Carei

3-as számú Napköziotthonos Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3 Carei

8-as számú Napköziotthonos Óvoda (Nagykároly) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 8 Carei

Gheorghe Barițiu Szakképző Líceum (Sárköz) - Liceul Tehnologic "George Barițiu" Livada

Petőfi Sándor Általános Iskola (Sárköz) - Școala Gimnazială "Petőfi Sándor" Livada

Sárközi Napköziotthonos Óvoda (Sárköz) - Grădinița cu Program Prelungit Livada

Adorjáni Elemi Iskola (Adorján) - Școala Primară Adrian

Tasnádi Általános Iskola (Tasnád) - Școala Gimnazială Tășnad

Tasnádi Szakképző Líceum (Tasnád) - Liceul Tehnologic Tășnad

Tasnádi Napköziotthonos Óvoda (Tasnád) - Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Tășnad

2-es számú Óvoda (Tasnád) - Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Tășnad

Ákosi Általános Iskola (Ákos) - Școala Gimnazială Acâș

Ákosi Óvoda (Ákos) - Grădinița cu Program Normal Acâș

Krasznamihályfalvi Elemi Iskola (Krasznamihályfalva) - Școala Primară Mihăieni

Györfi Endre Általános Iskola (Dobra) - Școala Gimnazială "Györfi Endre” Dobra

Vasile Lucaciu Általános Iskola (Apa) - Școala Gimnazială "Vasile Lucaciu" Apa

George Coșbuc Szakképző Iskola (Aranyosmeggyes) (Józsefháza) - Școala Profesională "George Coșbuc" Medieșu Aurit

Józsefházi Általános Iskola (Józsefháza) - Școala Gimnazială Iojib

George Coșbuc Szakképző Iskola (Aranyosmeggyes) (Patóháza) - Școala Profesională "George Coșbuc" Medieșu Aurit

Patóházi Elemi Iskola (Patóháza) - Școala Primară Potău

Avasújvárosi Általános Iskola (Avasújváros) - Școala Gimnazială Orașu Nou

Avasújvárosi Óvoda (Avasújváros) - Grădinița cu Program Normal Orașu Nou

Kőszegremetei Óvoda (Kőszegremete) - Grădinița cu Program Normal Remetea Oaș

Batarcsi Általános Iskola (Batarcs) (Tamásváralja) - Școala Gimnazială Bătarci

Tamásváraljai Elemi Iskola (Tamásváralja) - Școala Primară Tămășeni

Batizi Általános Iskola (Batiz) - Școala Gimnazială Botiz

Petri Mór Általános Iskola (Bogdánd) - Școala Gimnazială "Petri Mór" Bogdand

Széri Elemi Iskola (Szér) - Școala Primară Ser

Börvelyi Általános Iskola (Börvely) - Școala Gimnazială Berveni

Börvelyi Napköziotthonos Óvoda (Börvely) - Grădinița cu Program Prelungit Berveni

Újbörvelyi Óvoda (Börvely) - Grădinița cu Program Normal Bervenii Noi

Tempfli József Általános Iskola (Csanálos) - Școala Gimnazială "Tempfli József" Urziceni

Csanálosi Óvoda (Csanálos) - Grădinița cu Program Normal Urziceni

Csomaközi Általános Iskola (Csomaköz) - Școala Gimnazială Ciumești

Csűry Bálint Általános Iskola (Egri) - Școala Gimnazială "Csűry Bálint" Agriș

Érendrédi Általános Iskola (Érendréd) - Școala Gimnazială Andrid

Érendrédi Óvoda (Érendréd) - Grădinița cu Program Normal Andrid

Irinyi Általános Iskola (Iriny) - Școala Gimnazială Irina

Érkávási Általános Iskola (Érkávás) (Gencs) - Școala Gimnazială Căuaș

Gencsi Általános Iskola (Gencs) - Școala Gimnazială Ghenci

Érszakácsi Általános Iskola (Érszakácsi) - Școala Gimnazială Săcășeni

Wesselényi Általános Iskola (Hadad) - Școala Gimnazială "Wesselényi " Hodod

Hadadnádasdi Általános Iskola (Hadadnádasd) - Școala Gimnazială Nadișu Hododului

Lelei Elemi Iskola (Lele) - Școala Primară Lelei

Halmi Általános Iskola (Halmi) - Școala Gimnazială Halmeu

Halmi Napköziotthonos Óvoda (Halmi) - Grădinița cu Program Prelungit Halmeu

Kisbábonyi Óvoda (Kisbábony) - Grădinița cu Program Normal Băbești

Kálmándi Általános Iskola (Kálmánd) - Școala Gimnazială Cămin

Kálmándi Napköziotthonos Óvoda (Kálmánd) - Grădinița cu Program Prelungit Cămin

Fényi István Általános Iskola (Kaplony) - Școala Gimnazială "Fényi István" Căpleni

Kaplonyi Napköziotthonos Óvoda (Kaplony) - Grădinița cu Program Prelungit Căpleni

Királydaróci Általános Iskola (Királydaróc) - Școala Gimnazială Craidorolț

Mihai Viteazul Általános Iskola (Kismajtény) - Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Moftinu Mic

Domahidai Általános Iskola (Domahida) - Școala Gimnazială Domănești

Nagymajtényi Általános Iskola (Nagymajtény) - Școala Gimnazială Moftinu Mare

Kökényesdi Általános Iskola (Kökényesd) - Școala Gimnazială Porumbești

Kökényesdi Napköziotthonos Óvoda (Kökényesd) - Grădinița cu Program Prelungit Porumbești

Csedregi Általános Iskola (Csedreg) - Școala Gimnazială Cidreag

Csedregi Óvoda (Csedreg) - Grădinița cu Program Normal Cidreag

Viorel Sălăgean Általános Iskola (Krasznabéltek) - Școala Gimnazială "Viorel Sălăgean" Beltiug

Géresi Elemi Iskola (Géres ) - Școala Primară Ghirișa

Petőfi Sándor Szakképző Líceum (Lázári) - Liceul Tehnologic "Petőfi Sándor" Lazuri

Lázári Napköziotthonos Óvoda (Lázári) - Grădinița cu Program Prelungit Lazuri

Kispeleskei Óvoda (Kispeleske) - Grădinița cu Program Normal Pelișor

Nagypeleskei Általános Iskola (Nagypeleske) - Școala Gimnazială Peleș

Sándorhomoki Általános Iskola (Sándorhomok) - Școala Gimnazială Nisipeni

Szárazbereki Óvoda (Szárazberek) - Grădinița cu Program Normal Bercu

Oláhcsaholyi Általános Iskola (Oláhcsaholy) (Magyarcsaholy) - Școala Gimnazială Cehal

Magyarcsaholyi Általános Iskola (Magyarcsaholy) - Școala Gimnazială Cehăluț

Mezőfényi Általános Iskola (Mezőfény) - Școala Gimnazială Foieni

Mezőfényi Napköziotthonos Óvoda (Mezőfény) - Grădinița cu Program Prelungit Foieni

Dr. Vonház István Általános Iskola (Mezőpetri) - Școala Gimnazială "Dr. Stefan Vonhaz" Petrești

Mezőpetri Napköziotthonos Óvoda (Mezőpetri) - Grădinița cu Program Prelungit Petrești

Mezőteremi Általános Iskola (Mezőterem) - Școala Gimnazială Tiream

Gellért Sándor Általános Iskola (Mikola) - Școala Gimnazială "Gellért Sándor" Micula

Mikolai Napköziotthonos Óvoda (Mikola) - Grădinița cu Program Prelungit Micula

Nagykolcsi Általános Iskola (Nagykolcs) (Kiskolcs) - Școala Gimnazială Culciu Mare

Kiskolcsi Napköziotthonos Óvoda (Kiskolcs) - Grădinița cu Program Prelungit Culciu Mic

Piskolti Általános Iskola (Piskolt) - Școala Gimnazială Pișcolt

Piskolti Napköziotthonos Óvoda (Piskolt) - Grădinița cu Program Prelungit Pișcolt

Pusztadaróci Általános Iskola (Pusztadaróc) - Școala Gimnazială Dorolț

Pusztadaróci Napköziotthonos Óvoda (Pusztadaróc) - Grădinița cu Program Prelungit Dorolț

Atyai Óvoda (Atya) - Grădinița cu Program Normal Atea

Petei Óvoda (Pete) - Grădinița cu Program Normal Petea

Szamosdarai Általános Iskola (Szamosdara) - Școala Gimnazială Dara

Bem József Általános Iskola (Szamoskrassó) - Școala Gimnazială "Bem József" Cărășeu

Szamoskrassói Napköziotthonos Óvoda (Szamoskrassó) - Grădinița cu Program Prelungit Cărășeu

Gheorghe Bulgăr Általános Iskola (Szaniszló ) - Școala Gimnazială "Gheorghe Bulgăr" Sanislău

Szaniszlói Napköziotthonos Óvoda (Szaniszló ) - Grădinița cu Program Prelungit Sanislău

Szatmárhegyi Általános Iskola (Szatmárhegy) - Școala Gimnazială Viile Satu Mare

Szatmárpálfalvi Általános Iskola (Szatmárpálfalva) (Amac) - Școala Gimnazială Păulești

Amaci Elemi Iskola (Amac) - Școala Primară Amați

Szatmárpálfalvi Általános Iskola (Szatmárpálfalva) (Hirip) - Școala Gimnazială Păulești

Hiripi Elemi Iskola (Hirip) - Școala Gimnazială Hrip

Szatmárpálfalvi Általános Iskola (Szatmárpálfalva) (Ombod) - Școala Gimnazială Păulești

Soltész János Általános Iskola (Ombod) - Școala Gimnazială "Soltész János" Ambud

Szatmárpálfalvi Általános Iskola (Szatmárpálfalva) (Pettyén) - Școala Gimnazială Păulești

Pettyéni Óvoda (Pettyén) - Grădinița cu Program Normal Petin

Szatmárudvari Általános Iskola (Szatmárudvari) - Școala Gimnazială Odoreu

Lótuszvirág Bentlakásos Óvoda (Szatmárudvari) - Grădinița cu Program Săptămânal "Floarea de Lotus" Odoreu

Szilágypéri Általános Iskola (Szilágypér) - Școala Gimnazială Pir

Szilágypéri Óvoda (Szilágypér) - Grădinița cu Program Normal Pir

Sződemeteri Általános Iskola (Sződemeter) (Pele) - Școala Gimnazială Săuca

Pelei Általános Iskola (Pele) - Școala Gimnazială Becheni

Tasnádszántói Általános Iskola (Tasnádszántó) - Școala Gimnazială Santău

Tasnádszántói Óvoda (Tasnádszántó) - Grădinița cu Program Normal Santău

Túrtrebesi Általános Iskola (Túrterebes) - Școala Gimnazială Turulung

Túrterbesi Napköziotthonos Óvoda (Túrterebes) - Grădinița cu Program Prelungit Turulung

Túrterbes-szőlőhegyi Óvoda (Túrterebesi szőlőhegy) - Grădinița cu Program Normal Turulung Vii

Vámfalui Általános Iskola (Vámfalu) - Școala Gimnazială Vama

Vámfalui Napköziotthonos Óvoda (Vámfalu) - Grădinița cu Program Prelungit Vama

Vetési Általános Iskola (Vetés) - Școala Gimnazială Vetiș

Vetési Napköziotthonos Óvoda (Vetés) - Grădinița cu Program Prelungit Vetiș

Óvári Általános Iskola (Óvári) - Școala Gimnazială Oar

Óvári Napköziotthonos Óvoda (Óvári) - Grădinița cu Program Prelungit Oar

 
   
(c) Erdélyi Magyar Adatbank 1999-2020
Impresszum | Médiaajánlat | Adatvédelmi záradék